הדרן: סמארטפון ה-Zenfone Zoom מגיע בפברואר עם זום אופטי ומפרט נדיב • HWzone
CES 2016גאדגטיםסמארטפונים

הדרן: סמארטפון ה-Zenfone Zoom מגיע בפברואר עם זום אופטי ומפרט נדיב

המכשיר שיהיה ככל הנראה הוריאציה האחרונה של ה- 2 מקבל תאריך השקה ומחיר רשמיים, סוף כל סוף

שנת 2015 הייתה מוצלחת מאוד לעסקי הסמארטפונים של אסוס, עם מכירות של מעל ל-20 מיליון יחידות (שעדיין פיספסו את השאיפה המרכזית שעמדה על 30 מיליון, אגב) לעומת כ-2 מיליון בלבד בשנת 2014, וזה קרה בעיקר תודות לסמארטפון ה- 2, שהוכרז בתערוכת CES 2015 עם מפרט תחרותי ומחיר נהדר, ובהמשך גם הוכיח שאין כאן רק עניין של כמות, אלא גם של איכות.

מאז, מלווים אותנו מגוון כמעט חסר תקדים של דגמים ותתי-דגמים שונים אשר מתבססים כולם, במידה זו או אחרת, על אותו Zenfone 2 מוצלח – ה-Selfie, ה-Laser, ה-Max וה-Deluxe, כשלצד כל אלו הוצג גם ה-Zenfone Zoom, עם מתקדמת בעלת מנגנון זום אופטי אשר מהווה מאפיין נדיר בהחלט בעולם הסמארטפונים.

zz1

ה-Zenfone Zoom הוצג כבר מזמן, אך לא החל להימכר הלכה למעשה, לצערם של חובבי הצילום באשר הם. עד עכשיו. ב-CES 2016 אסוס מאשרת כי הסמארטפון המדובר יגיע אל החנויות החל מהחודש הבא, בעלות התחלתית של 400 דולר עבור הצרכנים האמריקאים – מחיר לגמרי לא רע, אם לוקחים בחשבון שהחבילה המתקבלת כוללת את שבב האטום Z3580 מרובע הליבות של , נפח אחסון מובנה של 64GB, זכרון של 4GB וכמובן את מצלמת ה-13 מגה פיקסל עם זום של עד x3 ומערכת ייצוב תמונה אופטית.

מכשיר מזן נדיר במחיר נהדר
מכשיר מזן נדיר במחיר נהדר

גירסה נוספת ומשודרגת של ה-Zenfone Zoom, עם 128GB של נפח ושבב אטום Z3590 עם תוספת תדר קלה לליבות העיבוד ולליבה הגראפית, אמורה להיות זמינה לרכישה גם היא – בתג מחיר של כ-500 דולר להערכתנו.

קיווינו לקבל מאסוס הכרזה על ה-Zenfone 3 בתחילת השנה הנוכחית, בדומה להיכרות עם ה-Zenfone 2 שקיבלנו ב-2015, אך זה ככל הנראה יקרה רק לקראת אמצע 2016 בהתאם להשקה המיועד של מעבדי סמארטפונים חדשים מבית . בהתחשב בנסיבות אלו, ה- Zoom מהווה אלטרנטיבה לא רעה, והצעה מעניינת נוספת מבית .

יהיה גם בלבן
יהיה גם בלבן

תגיות

תגובה אחת

  1. זום X3 זה לא נתון ממש מועיל. מה שיותר מעניין זה שהזום כאן מקביל ל-28 עד 84 מ"מ (לפי gsmarena.com) וזה אחלה טווח.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close