הדיל חוזר: קוד קופון לקבלת מוצרים חינם ב-eBay (עודכן)

עדכון: נראה כי הקופון אינו זמין עוד לשימוש – מקווים שהספקתם לנצל אותו, וגם מחזיקים אצבעות לדילים דומים נוספים מבית בעתיד.

הכתבה המקורית: קופון עדכני מעניק לכם הזדמנות נוספת לקבל הנחה של 5 דולר על מגוון מוצרים – כולל כאלו ששווים פחות מסכום זה והופכים לחינמיים לגמרי


מספר שבועות אחרי הפעם הקודמת, בפלטפורמת eBay מחליטים לקנח את שבוע מבצעי הסייבר מאנדיי עם הנחה קטנה ומדליקה שזמינה לקהל הצרכנים הישראלי – P5ILFREE שתעניק הוזלה של 5 דולר לכל מוצר המופיע בעמוד ייעודי זה.

בדיוק כמו בסיבוב הקודם, גם הפעם המשמעות היא שתוכלו להשיג כמה וכמה מוצרים צנועים וחביבים מבלי להשקיע בכך אפילו אגורה מהחשבון שלכם.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אוזניות Bluetooth אלחוטיות וספורטיביות למראה הן דוגמה אחת למוצר שהופך חינמי – כאשר יש גם אוזניות In-Ear חוטיות שניתן להשיג באופן דומה.

קשה להאמין כי מדובר כאן במוצרים איכותיים במיוחד – אך מצד שני כשהעלות היא אפסית קשה מאוד לסרב לפיתוח להתנסות ולבדוק בכל זאת

דיבורית Bluetooth 4.1 אלחוטית היא עוד מוצר בשווי 4 דולר, כולל משלוח חינמי, שניתן לקבל חינם תודות לקופון.


האמיצים ביניכם שאינם חוששים יתר על המידה מנוזקות פוטנציאליות יוכלו לבחור גם בכונני USB ניידים בעיצובי חיות, עם נפח אחסון מוצהר של 16GB. בנוסף, יש גם כונן USB נייד עשוי מעטפת עץ נאה ובעל נפח מוצהר סביר קצת יותר ביחס למחיר של 2GB.

כיסויי סיליקון פשוטים למגוון מכשירי iPhone ניתן להשיג בחינם לגמרי – או בעלות של פחות מדולר כולל המשלוח לארץ. יש גם כיסויים עבור מכשיריה השונים של שיאומי, כיסויי מגן עבור מכשירים מבית סמסונג וכדומה.

מתאם קטן מ-USB Type-C ל-micro USB שמיועד לשילוב במחזיק המפתחות שלכם, מבית חברת UGreen, זמין גם הוא במחיר 2.7 דולר כולל המשלוח – כלומר בחינם.

שאר הרשימה כולל מוצרי כתיבה, קישוטים חגיגיים לחג המולד, כובעים ופרטי לבוש אחרים, תיקים – ואפילו מחזיקי מפתחות בעיצובים מדליקים מעולמות גיבורי העל מבית מארוול ו-DC. לכם נותר רק לבחור מתוך הרשימה.

מתנה קטנה מושלמת לחבר חובב גיבורי על – או לעצמכם

שימו לב כי קוד הקופון יהיה זמין רק עד מחר (יום שישי, ה-30 בנובמבר) – אז אל תבזבזו יותר מדי זמן ומהרו לנצל אותו כמה שיותר מהר. בהצלחה!