הדבר הגדול הבא: מייזו מכינה סמארטפונים עם Exynos 7420 ועם Helio X20 • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

הדבר הגדול הבא: מייזו מכינה סמארטפונים עם Exynos 7420 ועם Helio X20

היצרנית הסינית הצומחת מכינה צמד מכשירי דגל מסקרנים שיבוססו על השבבים המתקדמים מבית סמסוג ו-Mediatek

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


שנת 2015 הייתה עד עתה שנה מוצלחת מאוד מבחינת הסינית וגם מבחינתנו, הצרכנים, תודות להשקתם של מכשירי ביניים כמו ה-M2 Note, ה-MX5 המתכתי וה-M2, אשר כל אחד מהם מהווה מתחרה תחרותי וטוב מאוד בקטגוריית המחיר הרלוונטית שלו.

כעת, אם להסתמך על הדיווחים העדכניים, ביצרנית התפנו על מנת לספק לנו מוצרי דגל אמיתיים חדשים: ה-NIUX וה-ME5. הדגם הראשון (שככל הנראה יקבל של אחר כשיוכרז מעשית) הוא למעשה היורש של ה-MX4 Pro המוצלח, ויהיה המכשיר הראשון שמבוסס על ה-Exynos 7420 המוביל שלא בא מסמסונג עצמה. בנוסף לשבב ה- העוצמתי והחסכוני, הסמארטפון יכלול מסך ברזולוציית FullHD בגדול שטרם ידוע, זכרון בנפח 3GB, נפח מובנה של 32GB ומצלמת 21 מגה פיקסל ראשית לצד מצלמת 5 מגה פיקסל משנית.

mdtt2

לפי הדיווח, ה-NIUX השיג תוצאה מרשימה של 69,000 נקודות במבחן הביצועים Antutu, שדומה מאוד לתוצאות שמקבלים הגלקסי S6 והגלקסי נוט 5 אשר מתבססים אל אותו השבב בדיוק. יהיה מעניין מאוד לראות מכשיר איכותי אך זול יותר שמבוסס על השבב המוביל הזה (ה-MX4 Pro החל להימכר בזמנו בעלות של כ-410 דולר), ועוד יותר מעניין לראות מה יהיו יכולותיו במידה ויציע סוללה בקיבולת נדיבה יותר מאלו של – כמו זו של ה- S6 Active שובר השיאים, למשל.

תמונה שהודלפה לאחרונה ומציגה את מה שמתיימר להיות יורשו של ה-MX4 Pro - האם זה הוא ה-NIUX?
תמונה שהודלפה לאחרונה ומציגה את מה שמתיימר להיות יורשו של ה-MX4 Pro – האם זה הוא ה-NIUX?

הסמארטפון השני ברשימה מעניין לא פחות ומתיימר להיות מתקדם עוד יותר – ה-ME5 עתיד להתבסס על שבב ה-Helio X20 העתידי של Mediatek אשר יהיה הראשון בעולם ה- עם עשר ליבות עיבוד. ה-ME5 הצליח להשיג תוצאה גבוהה עוד יותר של כמעט 72,000 נקודות במבחן ה-Antutu, לכאורה, תודות ל-Helio X20 המדובר בתוספת מסך FullHD בגודל לא ידוע, זכרון של 4GB, מצלמת 21 מגה פיקסל ראשית, מצלמת 6 מגה פיקסל משנית וגם סוללת 3,600mAh נדיבה.

mdtt4 mdtt

 

האם זה אומר של-Mediatek סוף סוף יהיה שמסוגל להתחרות באלו של וסמסונג ברמה הגבוהה ביותר? אנחנו מקווים שכן, כי נראה שזה יוכל לעשות רק טוב לתחרות בתחום זה.

אנחנו עדיין לא יודעים מתי צמד הסמארטפונים האלה ייחשפו באופן רשמי – אך בהתבסס על כל המידע שבכתבה זו אנחנו בהחלט נמתין להם בדריכות ובעניין.

Meizu הציגה לאחרונה לוגו עדכני ונגיש יותר, כחלק מהאסטרטגיה הגדולה והמוצהרת שלה להפוך לשחקנית בינלאומית משמעותית הרבה יותר בשוק המכשירים החכמים. יהיה מעניין
הציגה לאחרונה לוגו עדכני ונגיש יותר, כחלק מהאסטרטגיה הגדולה והמוצהרת שלה להפוך לשחקנית בינלאומית משמעותית הרבה יותר בשוק המכשירים החכמים. יהיה מעניין

קישורים נוספים


תגיות
Back to top button
Close
Close