האנדרואיד המוביל החדש: מבחני ביצועים מרשימים ל-Meizu PRO 5 • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

האנדרואיד המוביל החדש: מבחני ביצועים מרשימים ל-Meizu PRO 5

הסמארטפון המתקדם של היצרנית הסינית מנצל את ה-Exynos 7420 המתקדם שלו ואת מסך ה-1080p הצנוע יחסית על מנת לקטוף את המקום הראשון בכמה מבחני בולטים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


רבים יסכימו כנראה עם ההצהרה שתוצאות מבחני הביצועים בשוק הסמארטפונים אינן משמעותיות מדי, בייחוד בעידן העדכני שבו אפילו מכשירי ביניים צנועים יודעים לספק סבירים בהחלט לרוב השימושים ולרוב הצרכנים, אך למרות זאת נראה כי רבים מאיתנו עדיין שואפים לקבל את הסמארטפון העוצמתי ביותר שסכום הכסף העומד לרשותנו יכול לקנות, על מנת להרגיש שהעיסקה שביצענו היא שווה וחכמה.

אם זהו הלך הרוח שלכם – כדאי שתשימו לב ל-PRO 5 הטרי של Meizu הסינית, שמתסמן כמוביל משמעותי חדש בכל הנוגע לביצועים בגזרת האנדרואיד. השילוב הייחודי בין ה-Exynos 7420 מתומן הליבות המתקדם של , שיוצר בתהליך של 14 ננומטר, לבין מסך ברזולוציה של 1,080×1,920 פיקסלים (לעומת מסכי 1,440×2,560 שתמצאו בכל הסמארטפונים של המבוססים על אותו השבב) מאפשר ל-PRO 5 לספק תוצאות שיא של כ-76,000 נקודות במבחן הביצועים הפופולרי Antutu שמתיימר לשקלל את היכולות של כל רכיבי החומרה במכשיר – כ-6,000 נקודות יותר מהגלקסי S6 והגלקסי נוט 5, וכמעט 15,000 נקודות יותר מרוב המכשירים המבוססים על שבבי ה-Snapdragon 810 של .

mzb1

mzb3

התוצאות של ה-PRO 5 במבחן ה-Antutu

אם לא די בכך, נראה כי ה-PRO 5 מצליח להשיג תוצאה מעט יותר גבוהה מזו של הסמארטפונים מבית גם במבחן ה-Geekbench, שמתמקד ביכולות ליבות העיבוד הכלליות – וגם במבחן ה-GFXBench עבור הליבה הגראפית (במידה ובוחנים את היכולות תחת הרזולוציה האמיתית של המסכים, ולא ברזולוציית 1080p מוגדרת וקבועה מראש) ואפילו במבחן ה-Androbench עבור ביצועי נפח האחסון.

mzb2 mzb5

תוצאותיו של ה-PRO 5 אל מול ה- S6 וה-Mi Note Pro של במבחני ה-Androbench למעלה וה-GFXBench (בבדיקת ה-T-Rex HD) למטה

חלק מהתוצאות מהוות שיפור צנוע בלבד מאלו שתמצאו במכשירים המובילים של שמבוססים על ה-Exynos 7420, וחלק מגיעות ישירות ממייזו עצמה כך שהאובייקטיביות שלהן עשויה להיות מעט בעייתית – אבל בסופו של דבר לא ניתן להכחיש שה-PRO 5 הוא מתקדם ביותר, על אחת כמה וכמה כשלוקחים בחשבון שהוא מוצע בעלות התחלתית של כ-440 דולר, שנמוך בכמה עשרות אחוזים ממחירם ההתחלתי של המתחרים המדוברים מסמסונג.

mzb mzb4

התוצאות המוצהרות המרשימות של תואמות את אלו שמצאנו במאגר הנתונים של מבחן ה-Geekbench

דיל שאסור לפספס, או שביצועים בלבד הם לא סיבה מספיקה על מנת לבחור ב-PRO 5 לעומת מגוון המקבילים הקיימים? נשמח לשמוע מה דעתכם בתגובות.

mzb8
שילוב חומרתי מתקדם שבהחלט יודע לספק תוצאות, לא רק אצל סמסונג

קישורים נוספים


תגיות

תגובה אחת

  1. "לא ניתן להכחיש שה-PRO 5 הוא סמארטפון מתקדם ביותר, על אחת כמה וכמה כשלוקחים בחשבון שהוא מוצע בעלות התחלתית של כ-440 דולר, שנמוך בכמה עשרות אחוזים ממחירם ההתחלתי של המתחרים המדוברים מסמסונג."

    440$ זה לא נמוך כל כך בהרבה מה 500$ שניתן להשיג את ה S6, ואין להכחיש שהוא נותן חבילה מושלמת יותר. בקיצור, לא מספיק זול.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close