האם תהיו מוכנים לשקול רכישת סמארטפון מחברת סוללות?

חברת Energizer מציגה טרי שנושא את שמה, ועשוי להוות אופציה מעניינת לאלו שמעוניינים בזמני עבודה מירביים

את השם אנרג׳ייזר אתם כנראה מכירים אך ורק מעולם הסוללות, אלו עם קמע הארנב אשר מתחרות אל מול הסוללות של Duracell כבר שנים – אך מסתבר שהחברה האמריקאית מציעה למכירה גם מכשירים חכמים תחת שמה מזה כמה שנים, לרוב בשווקים מתפתחים ספציפיים שנמצאים רחוק מעינה של המיינסטרים. כעת יש לה דגם חדש העונה לכינוי Power Max P600S, ונראה כי הוא מודרני מספיק בכדי לגרור התעניינות רחבה יותר מאי פעם בעבר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הסמארטפון החדש כולל מסך 5.99 אינץ׳ מוארך מסוג IPS ברזולוציית 2,160×1,080 פיקסלים ועם חיפוי זכוכית קמור, Helio P25 מתומן ליבות של חברת Mediatek שמציע ביצועי ביניים ויעילות נאה תודות להתבססות על תהליך ייצור של 16 ננומטר, זכרון דינאמי של 3 ג׳יגה-בייט יחד עם נפח אחסון של 32 ג׳יגה-בייט או זכרון RAM כפול של 6 ג׳יגה-בייט יחד עם אחסון מובנה של 64 ג׳יגה-בייט, סורק טביעות אצבע מובנה אחורי, מערכת נוגט – וסוללת 4,500mAh שאמורה להעניק כ-12 שעות עבודה בהן המסך פועל באופן קבוע, וכמו כן טעינה מהירה של הקיבולת חזרה למצבה המיטבי.

עם מבטיחה, שמקווה לעשות צדק עם שמו של המותג Energizer

ה-Power Max P600S שמנמן (9.8 מילימטרים) וכבד (כ-190 גרם) יחסית, עם מסגרת מתכתית פנימית וכיסוי פלסטיק אחורי במראה ומרקם אשר מזכירים סיבי פחמן ויהיו זמינים בשחור ובכחול כהה, בנפחים של 3 ג׳יגה-בייט ו-32 ג׳יגה-בייט ובנפחי 6 ג׳יגה-בייט עם 64 ג׳יגה-בייט בהתאמה. מערך הצילום הראשי של המכשיר מגיע מבית עם מצלמת 13 מגה-פיקסל ראשית ויחידת 5 מגה-פיקסל משנית לצידה, מבזק לד כפול גוונים ותמיכה בצילום וידאו , ואילו היחידה הקדמית היא ברזולוציית 8 מגה-פיקסל ומגיעה עם מבזק לד ייעודי משלה.

זה לא המכשיר החכם הראשון של החברה – אך הוא עשוי להיות הראשון שבאמת שווה להקדיש לו את תשומת הלב שלכם

מחירו של ה-Power Max P600S עשוי לעמוד על כ-300 עד 350 יורו בגירסת הבסיס, וכ-400 עד 450 יורו לגירסה עם נפחי הזכרונות הכפולים. יהיה מעניין לגלות מה הם חיי הסוללה המתקבלים בפועל, והאם הם מצדיקים את הבחירה בשבב חומרתי צנוע יחסית ביכולותיו.

נקווה לזמינות בינלאומית רחבה ככל האפשר, ולמחיר תחרותי

הייתם רוצים לראות נציגות מקומית ל-Power Max P600S ולסמארטפונים אחרים של אנרג׳ייזר, או שיש לנו מבחר ראוי ותחרותי מספיק גם בלעדיהם?  ספרו מה דעתכם בתגובות.