תמונות ראשונות של מכשיר הדגל החדש מבית HTC הודלפו אל הרשת

תמונות מודלפות חדשות מציגות לנו כביכול את מכשיר ה-One החדש של , בשם קוד "M9", שצפוי להיחשף רשמית בכנס ה- השנתי שבברצלונה

htc-one-m9-image-leak
האם זה מכשיר ה-One הבא של HTC? (מקור: nowhereelse.fr)

האם זה מכשיר הדגל הבא של HTC? תמונות חדשות שצפות ברחבי האינטרנט מציגות לנו, בערבון מוגבל כמובן, את מכשיר ה-M9 המדובר שעתיד לתפוס את מקומו של סמארטפון ה-(One (M8 של החברה, עם חשיפה רשמית שצפויה להתקיים בכנס MWC שבתחילת חודש מרץ. התמונות, שמציגות לנו מבנה מוכר ואהוב מדורות קודמים של מכשירי הסדרה, מאשרות לנו את המיקום של רמקולי ה-BoomSound בקדמת המכשיר, בנוסף להקטנת מסדרת המסך, הוספת צבע זהב לסדרה ומודול מוגדל הכולל הבזק LED כפול. בנוסף, התמונות רומזות על ליטוש עדין מאוד בעיצוב המוכר (שניתן לראות היום במכשיר ה-M8 של החברה), שכולל השטחה של צדדיו ושל בסיסו.


מהמידע המעודכן ביותר שבא אלינו מענקית החדשות Bloomberg, מפרטו של מכשיר ה-M9 החדש של HTC צפוי לכלול את שבב ה-Snapdragon 810 העוצמתי של קוואלקום (אותו השבב שנמצא במכשיר ה-G Flex 2 של LG וה-Mi Note Pro של Xiaomi), מסך ברזולוציית Full HD, שלושה גיגה-בייט של זיכרון RAM, אחורית ברזולוציה של 20.7 מגה-פיקסל (חיישן מתוצרת סוני?) ומצלמה קדמית בטכנולוגיית ה-UltraPixel של החברה, שעד לא מזמן נעשה שימוש בה גם במצלמה העיקרית שבמכשירי סדרת ה-One של החברה.

פרטים נוספים כוללים הטמעה של טכנולוגיית ה-Dolby 5.1 להעצמת יכולות השמע שבמכשיר, זאת לצד גרסה חדשה של ממשק ה-Sense של החברה, שצפוי לבוא עם שיפורים ניכרים בשירותי מיקום. עד כנס ה-MWC, שעתיד להתקיים מהשני ועד לחמישי לחודש מרץ, נצטרך להתעזר בסבלנות ולקוות כי כל מידע לא רשמי שיחלוף בפנינו בנוגע למכשיר הדגל הבא של יהיה אמין ומרשים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


htc-one-m9-image-leak-1
התמונות המודלפות חושפות את מודול המצלמה המוגדל, בנוסף להבזק LED כפול (מקור: nowhereelse.fr)