האח האובד של הגלקסי S6? ככה נראה ה-Xiaomi Mi 5 • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

האח האובד של הגלקסי S6? ככה נראה ה-Xiaomi Mi 5

תמונות וסרטון חדשים מציגים לנו את המראה הסופי והרשמי, לכאורה, של מכשיר הדגל המסקרן מהיצרנית הסינית

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אנחנו שומעים עליו כבר מעל לחצי שנה, אך בשבועות האחרונים נראה שכמות המידע הזמין צומחת במהירות, וההשקה המעשית קרובה יותר מאי פעם. אחרי כמה שמועות אודות המראה, המפרט והמחיר – אנחנו מקבלים עכשיו תמונות יח"צ רשמיות לכאורה של ה- Mi 5, והוא נראה לגמרי לא רע.

אם לשפוט לפי התמונות, הסמארטפון המוביל החדש של שיאומי יהיה זמין בארבעה גוונים שונים לכל הפחות, כולל ורוד בהיר שמזכיר במידה את ה-Rose Gold של שהחל את הטרנד הנשי הזה, אך בוהק אפילו יותר. בנוסף אליו ישנם השחור והלבן המוכרים, וגם את המוזהב שהופך לאט לאט לסטנדרט במכשירים מתכתיים או על אלמנטים מתכתיים – כשבמקרה הזה כל הגוונים משולבים בבירור הן בחלקו האחורי והן בחלקו הקדמי של המכשיר, לעומת מכשירים בהם שינוי הצבע ניכר בעיקר בחלק האחורי.

tihml3 tihml2

מעבר לצבעים, המראה הכללי של ה-Mi 5 כולל כפתור בית מלבני שכנראה ישלב גם סורק טביעות אצבע, מעטפת מסך דקה וכנראה גם אלמנט חיפוי של 2.5 מימדים, שמעניק תחושה שמזכירה את ה-Galaxy S6 Edge בעל המסך הקמור – אם כי זו כנראה אשליה בלבד, ולא היינו ממליצים לצפות כאן למסך בעל קצוות קמורים "באמת". באופן כללי ניתן להצהיר כי המכשיר החדש שואב לא מעט השראה ממכשירי הדגל של שאותם ראינו בשנת 2015, אך כביכול מבלי להגזים ולהגיע למצב של העתקה וחיקוי בוטים.

tihml5 tihml4

בנוסף לתמונות, עלה לרשת סרטון קצרצר שמציג את ה-Mi 5 המיועד בפעולה, ללא יותר מדי מידע מעניין אך עם חיזוק משמעותי להנחה שהמראה הזה הוא המראה שנקבל בסופו של דבר בהכרזה, שכנראה תגיע בחודש ינואר הקרוב. מתרגשים?

tihml
עוד תמונה של המכשיר, לקינוח


תגיות
Back to top button
Close
Close