האוזנייה האלחוטית שהיא גם שעון חכם זמינה לרכישה במחיר תחרותי • HWzone
גאדגטיםצרכנות

האוזנייה האלחוטית שהיא גם שעון חכם זמינה לרכישה במחיר תחרותי

ה-TalkBand של , אולי השעון החכם השימושי ביותר בשוק, מוצע עתה למכירה במחיר לא רע בכלל

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


רבים מאיתנו עדיין מתקשים למצוא הצדקה בהשקעתם של כמה מאות (או כמה אלפי) שקלים בשעון חכם, שבמקרה הטוב מציע יכולות שיש לסמארטפון באופן נוח ונגיש יותר, ובמקרה הקצת פחות טובה עושה את מה שיכול לעשות הסמארטפון אבל בצורה מקרטעת יותר. העניין הזה עשוי להסביר מדוע החלו לצוץ להם אמצעים לבישים חכמים שמתיימרים להציע ערך מוסף כזה או אחר, מעבר להיותם אמצעי יוקרתי במיוחד לספירת צעדים.

tbnd

אחת הדוגמאות לכך הוא ה-TalkBand B2 של Huawei – (או צמיד חכם, תלוי איך מסתכלים על זה) שהוא למעשה גם אוזניית בלוטות' אלחוטית. החלק האמצעי המרכזי בשעון נשלף החוצה ממקומו, וחושף את המתאם אותו מכניסים לאוזן והופכים לדיבורית קומפקטית ומעוצבת, שגם קצת יותר "חכמה" מחברותיה תודות למסך שיכול לתת לכם מידע רלוונטי כגון זהות המצלצל, קיבולת הסוללה הנותרת וכדומה.

tbnd5
מראה שמשדר יוקרה, גם עם רצועה שעשויה גומי

עם כל הכבוד ליישום האוזניה, החלק המעניין באמת ב-TalkBand B2 הוא פעולתו בתור אמצעי לביש, כמובן. ובכן, מערכת Wear לא תמצאו כאן, אבל כן תמצאו מסך PMOLED מלבני בגודל 0.73 אינץ' שיקושר למכשיר החכם שלכם (אייפון או אנדרואיד) בקישוריות וידע להציג לכם את זהות המתקשרים אליכם (וגם יאפשר לכם לענות או לחזור אליהם, כמובן), הודעות, נתוני פעילות , נתוני מעקב שינה ועוד. חיי הסוללה אמורים לספק כשישה ימי עבודה מרשימים למדי, ועמידות במים ואבק בתקן IP57 תבטיח שה-TalkBand B2 ישרוד ענידה יומיומית בחיים האמיתיים, בתור תחליף לשעון "סטנדרטי".

tbnd3tbnd4tbnd2

מעקב אחר שינה ומחזורי שינה, מציאת הסמארטפון המקושר אליו ומעקב אחר פעילויות ספורטיביות שונות – אלו רק חלק מהיכולות של ה-TalkBand B2 בתור שעון חכם

את ה-TalkBand B2 ניתן לרכוש כעת במחיר לא רע בכלל של 130 דולר (כ-490 ש"ח בהמרה ישירה) בגירסה כסופה או שחורה בעלת רצועת גומי – או במחיר 150 דולר (566 ש"ח בהמרה ישירה) בגירסה מוזהבת עם רצועת עור. בשני המקרים תשלמו סכום נוסף של 3.28 דולר בעבור משלוח לישראל, מה שלא אמור למנוע מהעניין להוות עסקה שווה לכל מי שזקוק הן לאמצעי לביש חכם ולאוזנייה. מה דעתכם?

גירסת הגומי של ה-TalkBand B2 זמינה לרכישה כאן

גירסת העור של ה-TalkBand B2 זמינה לרכישה כאן

קישורים נוספים


תגיות
Back to top button
Close
Close