דל משיקה מחשב All-In-One שהוא גם טאבלט 18" אימתני

3 תגובות
יצרנית המחשבים האמריקאית Dell מציגה מחשב AIO חדש – שמשמש גם כטאבלט 8 גדול במיוחד
את ניידי סדרת ה-XPS של דל (להם הקדישה החברה תשומת לב רבה בשנה שעברה) כולנו כבר מכירים, כאשר בחצי השנה האחרונה נראה כי החברה החליטה להתמקד יותר בקטגוריית מחשבי הטאבלט. כמו כן, בעוד חברת פנסוניק הציגה ממש בחודשים האחרונים טאבלט מפלצתי בעל מסך בגודל 20 אינטש ורזולוציית UltraHD, בדל מנסים גם כן להשתלב בשוק הטאבלטים הגדולים מהממוצע.
החברה הציגה את ה-XPS 18: מחשב All-In-One מבוסס 8 בעל מסך בגודל 18.4 אינטש שתומך ברזולוציית Full HD. המחשב שוקל קצת יותר מ-2 ק"ג ועוביו הוא 18 מ"מ – מה שלא הופך אותו לקליל וקומפקטי, אך בהחלט משאיר אותו בקטגוריית הניידים. בדל הוסיפו לטאבלט גם שתי ידיים מגנטיות בחלקו האחורי, מה שמאפשר מיקום נוח שלו במספר זוויות שימוש. כמו כן, בתוספת של 50$ ניתן לרכוש מעמד מתכתי נוסף למכשיר שמשמש גם כמטען ואף מקנה זוויות נוספות.
גם אימתני
באשר למפרט הטכני של ה-XPS 18, הוא יתבסס על מעבד ULV Pentium כפול ליבה מדגם 2117U ויכלול זכרון ראם בנפח של 4 ג'יגה-בייט וכונן קשיח בנפח 320 ג'יגה-בייט. כמו כן יכלול הטאבלט שבב גראפי מסוג Intel HD, כאשר בתוספת תשלום ניתן יהיה לשדרג אותו למעבד Core i7 (עם גראפי מסוג Intel HD 4000) ואף לכלול בו כונן SSD ולהגדיל את הראם.
וגם מחשב All-In-One
עוד יכלול מחשב ה-All-In-One החדש של דל גם שני חיבורי USB 3.0, חיבור אוזניות וכניסה לכרטיס SD, כשהוא תומך בקישוריות Wi-Fi ובלוטות' 4. בנוסף, מגיע המכשיר עם עכבר ומקלדת אלחוטיים מתוצרת לוג'יטק, כשהוא מציע גם זוג רמקולים מובנים ומצלמת שמצלמת באיכות HD.

חיי הסוללה של המכשיר מוצהרים על ידי החברה כחמש שעות בלבד, אם כי הדבר תלוי כמובן באופן השימוש במחשב.  מחיר הגרסה הזולה ביותר של המחשב הוא 900$, כשהוא יהיה זמין לרכישה כבר בעוד מספר שבועות.