דיווח: עסקים כרגיל עבור ה-Galaxy S9, זכרונות בנפחים מוגדלים ב-Galaxy S9 Plus (עודכן)

עדכון: תמונה מודלפת חדשה מתעדת את האריזה הרשמית המיועדת של ה- S9, לכאורה.

אם התצלום הזה אכן אותנטי, הרי שהדור החדש של יציע לנו עוד כמה שיפורים מבורכים וחשובים לעומת קודמיו – מצלמת 12 מגה-פיקסל זהה או כמעט זהה לזו של מכשיר ה-W2018, עם מפתח צמצם שובר שיאים של f/1.5 ויכולת ייחודית להתאמתו גם למפתח צמצם סטנדרטי יותר של f/2.4 בסצינות מוארות היטב, יכולת Super Slow-mo שעשויה להעיד על תמיכה בצילום בקצב של עד 1,000 פריימים בשנייה לזמן קצר מאוד (בדומה למכשירי הדגל העדכניים של סוני), תמיכה מובנית בטעינה אלחוטית ובעיקר סטריאופוניים כפולים עם של המותג AKG מחברת הבת הטרייה Harman.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


תמונה אותנטית או זיוף מושקע במיוחד?

נקווה שכל זה אכן יתברר כנכון, כי זה נשמע כמו מקצה שיפורים מעניין מאוד למכשירים שגם כך נחשבו לטופ של התחום.

הכתבה המקורית: הסמארטפונים המובילים של יושקו בוודאות בחודש הבא – לפני דגם הדגל של היריבה העירונית LG

דיווח מעניין שמגיע אלינו מהרשת החברתית הסינית Weibo מצהיר כי עתידה להגדיל עוד קצת את ההפרשים הטכנולוגיים בין ה- S9 לאחיו הגדול – זאת לאחר שבשנה שעברה ההבדל היחיד בין הדגמים היה המסך המוגדל (והסוללה שהוגדלה בהתאם בכדי לכפר על צריכת ההספק מוגדלת ממנו).

לפי המקור, הדגם הסטנדרטי שגם יגיע כמעט בוודאות עם מצלמה אחורית יחידה יציע נפח זכרון RAM ונפח אחסון מובנה שמוכרים לנו משנה שעברה – 4 ג'יגה-בייט ו-64 ג'יגה-בייט, בהתאמה, כאשר תהיה גם גירסה בנפח אחסון כפול של 128 ג'יגה-בייט למעוניינים. ה-Galaxy S9 Plus, לעומתו, שעתיד להציע מסך מוגדל וסוללה מוגדלת וגם מערך צילום אחורי כפול מתקדם יותר – יציע זכרון דינאמי בנפח 6 ג'יגה-בייט ונפחי אחסון ש 64 ג'יגה-בייט, 128 ג'יגה-בייט ואף 256 ג'יגה-בייט לראשונה במכשיר מבית .

הדיווח העדכני – מבטיח, או דווקא מאכזב?

הדיווח אף מוסיף ומצהיר כי למרות בסמסונג החלו בייצור המוני של שבבי 512 ג'יגה-בייט פורצי דרך בהתבסס על תקן UFS 2.1 שמתאימים לשילוב בסמארטפונים, בחברה החליטו לוותר על שילוב שלהם במכשירי הדגל בשל הערכה שהמחיר הגבוה הצפוי ירתיע את רוב הצרכנים. עם זאת, אנחנו בהחלט לא נתפלא אם במהלך שנת 2018 נזכה לראות סמארטפון כלשהו בתחום, לא בהכרח מבית , שיציע את הנפח אשר מזכיר מחשבים מתקדמים, ולא מכשירי כיס זעירים.

היינו משוכנעים כי בדור הנוכחי נוכל לראות גם גירסת מיני של מוצר הדגל שעושה קאמבק – אבל נכון לעכשיו נראה שהסיכויים לכך נמוכים

בכיר סמסונג הנודע DJ Koh כבר אישר כי צמד הדגמים החדש יושק רשמית "במהלך כנס גדול בחודש הבא", מה שמצביע באופן מובהק אל MWC 2018 שייערך כמו בכל שנה בעיר ברצלונה, לקראת סוף פברואר – וזה כנראה יקרה זמן מה לפני השקתו של ה-LG G7, שלפי העדכונים האחרונים יגיע רק במהלך חודש אפריל, בדחייה שנועדה לאפשר לו להתבסס על ה-Snapdragon 845, במקום על הדור הקודם. עכשיו נשאר לנו רק לתהות מה קורה עם גירסת ה-Mini של ה- S9, עליה שמענו כמה וכמה דיווחים מבטיחים בעבר, אשר לא ממש זוכים להמשכיות בתקופה האחרונה.