דיווח: נינטנדו מכינה קונסולת Switch Pro עם ביצועים משופרים • HWzone
גאדגטיםבית חכם ו-IoTגיימינג

דיווח: נינטנדו מכינה קונסולת Switch Pro עם ביצועים משופרים

הופעתו של שבב ה- X1 Plus ברשת מעירה לחיים נבואות אודות דגם עוצמתי יותר של הקונסולה הנייחת-ניידת המצליחה

אחרי שצמד דגמי Shield TV חדשים צצו להם ברשת מוקדם מהמיועד באמאזון וגם ב-Newegg, ואישרו את קיומה של גרסת חדשה עבור שבב ה- X1 שמצהירה על שיפור של כ-25 אחוזים ביחס לגרסה שראינו בפעולה עד היום, מגיע זמנן של השמועות אודות משפחת המכשירים הפופולרית השנייה שמבוססת על המוצר להרים ראש.

לפי כל הסימנים, שבב ה-Tegra X1 Plus עם שיפור ביצועים של 25 אחוזים לעומת ה- X1 הוא אותה גרסת 16 ננומטר מעודכנת של השבב שנמצאת גם בקונסולות ה-Switch Lite וה-Switch V2 שהושקו לפני מספר שבועות – אך עם דגש על ביצועים מוגדלים במקום על פעולה חסכונית יותר באותה רמת ביצועים, בניגוד למצב במוצריה של נינטנדו שנהנים מחיי סוללה מוגדלים משמעותית בהשוואה לקונסולת ה-Switch המקורית, עם שבב ה- X1 המקורי.

גרסת ה-V2 של ה-Switch המקורית, שהחלה להימכר בשקט יחסי לאחרונה, מהווה כבר עתה שיפור חשוב עם תוספת של כמעט 50 אחוזים לחיי הסוללה שלה בתצורה ניידת – אבל אם נקבל מכשיר שגם משפר את הביצועים ותומך ברזולוציות גבוהות חדשות (במצב נייח) זה יהיה בונוס מרשים אפילו יותר

עכשיו, מקורות שונים ברשת מעריכים כי היצרנית היפנית תוכל להציג גרסה שלישית של הקונסולה – כזו שתהיה יקרה במעט מה-Switch V2 ואולי עם מוגדלת, בכדי לקבל את הביצועים המשופרים מבלי להתפשר על חיי הסוללה במצב הנייד שלה. אין פרטים טכניים מדוייקים יותר בשלב זה (למרות ששמועות אלה מסתובבות להן ברשת כבר כמעט שנה), אך אין וויכוח כי תוספת תוכל להפוך את המוצר המיוחד הזה למעניין ואפקטיבי הרבה יותר, בייחוד כשאנחנו מתקרבים אל השקה של דור סלוניות חדש מבית ומיקרוסופט שיזניק את היכולות בשוק אל רמה חדשה.

ברור לגמרי כי השמועות המחודשות נולדו תודות למכשירי ה-Shield TV המשופרים, שלכאורה יושקו לפני סוף החודש. האם זה אומר שיש בהן אמת? לא בטוח – אבל נמשיך לעקוב ולעדכן

מקווים לראות קונסולת Switch חדשה בחודשים הקרובים, או שאין שום שיפור שנינטנדו תוכל לעשות על מנת לגרום לכם להתעניין? ספרו בתגובות!

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close