דיווחים: ה-Galaxy S7 יציע חיי סוללה מרשימים וטעינה זריזה במיוחד

4 תגובות

עוד פרטים על מכשיר הדגל המבטיח של מגיעים אל הרשת, ויש גם רשמיות ראשונות

בעוד פחות משלושה שבועות ייחשף חגיגית מכשיר (או מכשירי) ה-Galaxy S7 – ועד שזה יקרה, אנחנו ככל הנראה נמשיך לקבל דיווחים וידיעות עליו בקצב שיא, כיאה לנצר לשושלת הסמארטפונים האנדרואידיים הכי פופולרית שקיימת בשוק.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הדיווחים העדכניים מספקים לנו גם את מה שמיועד להיות יח"צ רשמיות ראשונות של המכשיר, דגם ה-Edge שלו ואולי גם דגם ה'פלוס' המוגדל שלו – וגם פרטים בנוגע לקיבולת הסוללה שהוא יציע לנו ויכולותיה.

gll6
שינוי חיצוני מינימלי לעומת ה- S הקודם

לפי הבלוגר הרוסי המוכר אלדר מוראטזין, ה- S7 יציע סוללה בקיבולת של 3,000mAh, אשר עדיין עשויה להיחשב צנועה ביחס לסטנדרט המודרני בקטגוריית מכשירי הדגל, אך גם תהווה תוספת של כ-15 אחוזים לעומת הקיבולת של ה- S6 – וזו תאפשר לו, לכאורה, לנגן במשך כ-17 שעות רצופות, כאשר המסך בהגדרת הבהירות המירבי שלו. מדובר בהישג מרשים מאוד, גם הוא מגיע מהצהרה רשמית כלשהי של היצרנית עצמה, אשר בדרך כלל נוטות להיות אופטימיות מעט יותר מהמצב בפועל.

gll5

בדור הקודם ראינו את מספקת חיי סוללה מרשימים לטובה עם קיבולת של 2,550mAh ו-2,600mAh ב- S6 וב- S6 Edge בהתאמה, ועל כן נראה כי זה די טבעי לצפות לשידרוג נוסף בדור הנוכחי, עם שבבים עדכניים ויעילים אפילו יותר, וקיבולת משודרגת.


טרם ברור האם גם דגמי הפלוס המוגדלים יגיעו עם סוללה בקיבולת זהה, או שיזכו ל'בונוס' ראוי משלהם
טרם ברור האם גם דגמי הפלוס המוגדלים יגיעו עם בקיבולת זהה, או שיזכו ל'בונוס' ראוי משלהם

פרט מעניין נוסף לקינוח אודות ה-Galaxy S7 והסוללה שלו נוגע לזמני הטעינה – עוד קטגוריה בה החלה להצטיין באופן מרשים במהלך השנה החולפת. לפי אותו מוראטזין, הסוללה של מכשיר הדגל תוכל להיטען לכ-50 אחוזים מהקיבולת המלאה שלה בתוך כ-25 דקות בלבד, זריזות שטרם ראינו כמותה ועשויה להצביע על יישום של טכנולוגיית ה-Quick Charge 3.0 החדשה, בדרך לטעינה מלאה בתוך כמאה דקות – זמן שאומנם ארוך במקצת מזה שקיבלנו ב- S6, אך מתקבל על הדעת בהתחשב בקיבולת המוגדלת במקצת.

במקביל, מסתמן כי הגירסה האירופאית של ה-Galaxy S7 תגיע עם שבבי ה-Exynos 8890 העצמיים של סמסונג, ולא עם שבבי Snapdragon 820
במקביל, מסתמן כי הגירסה האירופאית של ה-Galaxy S7 תגיע עם שבבי ה-Exynos 8890 העצמיים של , ולא עם שבבי 820

אנחנו עדיין לא בטוחים מה יציעו המתחרות הישירות של בתחום חיי הסוללה, אך מה שאנחנו שומעים כעת על ה- S7 בהחלט מרגיש כמו שיפור חשוב ומתבקש של המצב הנוכחי, גם אם הוא לא כזה שיהיה חס תקדים או מהפכני. נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם.