דיווחים: אייפון מוזל חדש מגיע בתחילת שנת 2016 • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

דיווחים: אייפון מוזל חדש מגיע בתחילת שנת 2016

ברשת מאמינים כי יורש ל- 5c הפלסטיקי נמצא בדרכו, עם גוף מתכתי וללא התקמצנות על הביצועים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אפל כבר הוכיחה לעולם כולו שאין צורך ביותר ממספר קטן של דגמים בכדי להפוך לאחת מהמובילות הגדולות של עולם הסמארטפונים (ובייחוד למרוויחה העיקרית שלו, בהפרש ענק מכל השאר) – אך אם להאמין לדיווחים שחוזרים כעת לסיבוב נוסף בפרופיל גבוה, בענקית מקופרטינו מקווים להמשיך ולהגדיל את נתח השוק שלהם בשנה הקרובה בעזרת קאמבק לאייפון הקטן והמוזל שלהם.

אנליסט שעונה לשם Ming-Chi Kuo משוכנע כי בחברה יציגו יורש לדגם ה-iPhone 5c במהלך הרבעון הראשון של שנת 2016, אשר יציע מסך 4 אינץ' צנוע, מעטפת מתכתית שתוצע במספר גוונים 'צבעוניים', שבב Apple A9 שיהיה דומה מאוד או זהה לגמרי לזה המתקדם שקיבלנו באייפון 6S ובאייפון 6S Plus, וכמו כן גם NFC מובנה עם תמיכה בשירותי ה- Pay של החברה, כאשר אחת המטרות המרכזיות בדגם החדש (לכאורה) היא להבטיח חיזוק של פלטפורמת התשלומים הדיגיטליים הצעירה.

הדגם החדש עתיד להיות דומה במימדיו לאייפון 5S. האם הוא יהיה דומה לו גם במראה?
הדגם החדש עתיד להיות דומה במימדיו לאייפון 5S. האם הוא יהיה דומה לו גם במראה?

ההנחות הן שהמכשיר החדש יתומחר בכ-400 עד 500 דולר (אנחנו מקווים שהפעם הנפח הבסיסי יהיה לפחות 16GB, לשם שינוי) וינסה לחזק את מעמדה של במדינות ובקרב צרכנים שלא יכולים להרשות לעצמם רכישה של צמד הדגמים היקרים יותר או אפילו את דגמי הדור הקודם שזוכים להוזלה קלה עם השקת החדשים. צפי המכירות עבור המכשיר הקומפקטי (אייפון 6c?) אינו גבוה במיוחד ועומד על 15 עד 17 מיליון יחידות בשנת 2016 – אך בכל זאת אמור לסייע לאפל להשיג את המטרה המוצהרת שלה למכירות בהיקף של כמעט 200 מיליון יחידות לשנה כולה.

אחד מבין מספר כמעט אינסופי של עיבודים דיגיטליים לאיך שהסמארטפון המוזל החדש עשוי להיראות, אם וכאשר יושק סוף סוף
אחד מבין מספר כמעט אינסופי של עיבודים דיגיטליים לאיך שהסמארטפון המוזל החדש עשוי להיראות, אם וכאשר יושק סוף סוף

האם הייתם רוצים לראות את מנסה את מזלה פעם נוספת בשוק הבינוני-גבוה העמוס, או שמוטב לה להתרכז בעולם הפרימיום שבו היא קוצרת הצלחות ללא הרף עד כה? נשמח לשמוע את דעתכם בתגובות.


תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close