adplus-dvertising

גם ללא מטען ייעודי יקר: Galaxy Note 10 Plus מצטיין בטעינת סוללה

מוצר הדגל החדש של סמסונג כולל חיי סוללה נאים תודות לקיבולת גדולה – ומוסיף לכך גם טעינה מהמהירות ביותר בשוק כולו עם המטען הכלול במארז

הביקורות של דגמי ה-Galaxy Note 10 ברחבי הרשת מצאו הרבה סיבות להרעיף שבחים, בייחוד על דגם ה-Plus המוגדל והיוקרתי יותר – הביצועים טובים, יכולות הצילום מפתיעות לטובה, עט ה-S-Pen ייחודי ויעיל כתמיד, הרמקולים הסטריאופוניים איכותיים ופאנל התצוגה יוצא מגדר הרגיל באיכותי.

אל כל הנתונים הללו אפשר להוסיף חיי סוללה ראויים בהחלט, כמתבקש תודות לסוללה בקיבולת 4,300mAh – אך מה שמרשים ומפתיע יותר הוא העובדה שאותה סוללה נדיבה גם נטענת במהירות מרשימה מאוד, גם כשמשתמשים רק במטען הסטנדרטי בהספק של עד 25 וואט שאותו כוללת היצרנית במארז עם המכשיר בתור ברירת מחדל.

סמסונג הצליחה לשפר את חיי הסוללה – וגם למזער את זמני הטעינה במקביל

מטעני Super Fast Charge רשמיים של סמסונג בהספק טעינה של עד 25 וואט (בתקן ה-USB Power Delivery שהוצג במסגרת טכנולוגיית ה-USB 3.1) הוכיחו את היותם מהיעילים והזריזים ביותר בשוק כיום בכמה וכמה מבחנים שונים ובלתי תלויים, כשהצליחו להביא את הסוללה ב-Galaxy Note 10 Plus לכ-20 אחוזים מהקיבולת בתוך עשר דקות טעינה בלבד, ליותר מ-40 אחוזים מהקיבולת ב-20 דקות טעינה ולכמעט 65 אחוז מהקיבולת המלאה בחצי שעה – בדרך לטעינה מלאה בתוך קצת יותר משעה, כ-65 דקות לערך.

מרשים בהחלט לסוללת 4,300mAh, גם בהשוואה למטענים בהספקים מירביים של 30 וואט ואפילו 40 וואט שמוצעים עם חלק מהסמארטפונים שם בחוץ.

אחד ממגוון סרטוני השוואה של מהירויות טעינה המסתובבים להם ברשת כעת – ומוכיחים כי מטען 25 וואט יכול להציע יכולות דומות מאוד לאלו של מטען בהספק 40 וואט, בתלות ביישום הטכנולוגי הספציפי של היצרנית

מטען Super Fast Charge רשמי של סמסונג, בהספק מירבי של לא פחות מ-45 וואט, אשר נתמך רק בידי ה-Note 10 Plus כיום (ולא בידי ה-Note 10 הסטנדרטי) ונמכר בנפרד במחיר מומלץ של 50 דולר – מאפשר טעינה מרשימה עוד יותר שמגיעה ליותר מ-25 אחוזים מהקיבולת בעשר דקות, ליותר מ-50 אחוזי קיבולת בעשרים דקות בלבד ול-75 אחוזים מהקיבולת של הסוללה בתוך חצי שעה. הגעה ל-100 אחוזי טעינה עדיין לוקחת כשעה, ראוי לציין, בשל הצורך להאט את הספק הטעינה המעשי בסוללה כשהיא מתקרבת לקיבולת המלאה במסגרת המגבלות הקיימות בטכנולוגיית הליתיום הנפוצה כיום.

האם תוספת המהירות הקלה הזו מצדיקה תוספת תשלום של 50 דולר למכשיר בעל תג מחיר יקר מאוד מלכתחילה? זה יהיה תלוי בזמן שאתם מוכנים להשקיע בהימצאות בקרבת שקע חשמלי (או בהימצאות ללא המכשיר החכם האישי שלכם) במהלך היום

בקרוב מאוד נקבל ביקורות ראשונות גם עבור דגמי ה-Galaxy Note 10 הסטנדרטיים, שכוללים תמיכה באותם מטעני 25 וואט של אחיהם הגדולים עבור סוללה צנועה יותר בקיבולת של 3,500mAh – ויהיה מעניין מאוד לגלות האם זה אומר שהם יכולים להציע מהירויות טעינה מרשימות עוד יותר, או שבסמסונג העדיפו בכל זאת לשמור את הטוב ביותר לדגם היקר ביותר. בכל מצב, נראה כי אחרי שנים של דשדוש מאחור ביצרנית מדביקים בהצלחה את הקצב בכל הנוגע לסוללות וטעינה שלהן – נקווה שזו רק ההתחלה עבור התחום הזה, עם עוד הפתעות נעימות שיגיעו בהמשך.

בחינות ראשוניות מעידות על כך שה-Note 10 נטען לאט יותר מדגם ה-Plus – אם כי אנחנו נמתין לעוד תוצאות ועדויות לפני שנחרוץ את דינו

 1. napoleon45

  לכאורה זוטות…. אבל !
  הפיצוצים של נוט 8 רק המחישו שסוללות ומטענים
  זה נושא כלל לא פשוט, על כן ההישגים שמובאים
  בכתה אינם עניין של מה בכך.

  01/09/2019 בשעה 19:10
  • reviZor

   אתה מדבר על הנוט 7 שהיה מתפוצץ ועל כך הוסר מהמדפים, הנוט 8 היה מעולה והיה לי אותו עד לפני כשבועיים (במשך שנתיים), השתדרגתי ל10+ ואני מאוד מרוצה.

   02/09/2019 בשעה 10:59
 2. nachum37

  יש לאחרונה מבצעים מעולים באמזון על מטעני PD3 60W של Anker / RavPower / Aukey (חברות טובות) בכ 23-28$, כך שאין צורך לרכוש מטען
  45W ב-50$ מסמסונג. גם אם אין מבצע, עדיין במחיר זה עדיף לרכוש מטען PD3 60W ולא PD2 45W. לטעמי זו חולשה של סמסונג לא לספק מטען מהיר עם מכשירי פרימיום תומכים.

  בכל מקרה רק מוכיח כמה אפשר לשפר במעגלי הטעינה עצמם עוד לפני שיפורים בטכנולוגיית הסוללות.

  02/09/2019 בשעה 13:17