גולן טלקום מבטיחה: חבילת טריפל של אינטרנט, טלפון וטלויזיה בתוך שנה

תגובה אחת

מיכאל גולן, מנכ"ל חברת גולן טלקום, הצהיר בראיון לאחרונה כי החברה מתכוונת להציע חבילת טריפל מהזולות בארץ, הכוללת שירותי , טלפון וטלויזיה כבר במהלך השנה הקרובה

גולן
מיכאל גולן, מנכ"ל גולן טלקום

אם חשבתם ששוק הסלולר עבר מהפכה, כדי שתבדקו מה קורה בטלויזיה. לאחר שהכריז רמי לוי על כניסתו לשוק הטלויזיות עם שירות חדש הכולל ערוצים בסיסים עם ספריית VOD, גם גולן טלקום רוצה חלק מהעוגה הזאת. מנכ"ל החברה, מיכאל גולן, הצהיר בראיון לגלובס כי חברתו מתכננת להשיק בתוך שנה חבילת טריפל הכוללת , טלפון וטלויזיה, מה שמכניס את החברה לתחום חדש ומה שיגביר תחרות בכל השווקים הרלוונטים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הכניסה של החברה לשוק הטלויזיות באה לאחר שעל פי גולן, הוא ראה הזדמנות להוביל עוד מהפכה במחיר, במיוחד בהיצע הכולל את האינטרנט, את הטלפון ואת הטלויזיה. עוד יזם שראה את הפונציאל הזה הוא רמי לוי, שהודיע על תוכניתו להיכנס לתחום עם חבילה זולה במיוחד, אך בהיעדר של חבילת "טריפל" הכוללת את כל התחומים של החברה.

בראיון ציין גולן כי בזמן שישראלי טיפוסי משלם למעלה מ-300 שקלים על שירותי אינטרנט, טלפון וטלויזיה דומות למה שהוא עצמו מתכוון להציע, כאשר הוא המשיך לציין כי במדינות כמו צרפת אותו השירות עולה כ-150 שקלים בלבד, מחיר שהוא עצמו לא יכל להתחייב שיבוא לשוק הישראלי כשנשאל על כך. עוד נושא שגולן שוחח עליו הוא רשת דור 4 ללקוחות גולן טלקום, שעל פיו היא עתידה להופיע, במילים שלו, "בקרוב". כיום לקוחות גולן טלקום נהנים מרשת HDSPA+ בתדר של 2100Mhz, והיא חתמה השנה על חוזה עם על שיתוף הרשתות, מה שפותר את החברה מלהקים עצמאית עד שנת 2020 כמו שחוייבה על ידי משרד התקשורת.

rltv1
רמי לוי TV, הכניסה האחרונה לשוק הטלויזיות על ידי שחקנית משנה בשוק

אך עם כניסתה של לשוק הטלויזיות והצעת שירות טריפל מתקדם, האם אנחנו נראה הורדה במחירים בתחום הטלויזיות והבידור שממנו נהנו יס והוט משקט יחסי במשך שנים? אם תשאלו אותנו, אנחנו בהחלט מקווים לתחרותיות קשה בתחום, תחרויות שלבסוף תועיל לצרכן הישראלי ולכיס שלנו.