ב-LG מאשרים: ה-G5 יגיע עם מסך שיציג מידע באופן קבוע (עודכן) • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

ב-LG מאשרים: ה-G5 יגיע עם מסך שיציג מידע באופן קבוע (עודכן)

עדכון: בצורה קצת ביזארית, ב- החליטו להציג כיסוי רשמי עבור ה-G5 – לפני שהם חשפו את הסמארטפון עצמו. התמונות של הכיסוי המדובר מצביעות על כך שהמכשיר אכן יגיע עם מעטפת מתכתית, ומעניקות לנו גם מבט נוסף על אותו 'חלון' Always On במרכז המסך, שמאשר ככל הנראה את העובדה שלא מדובר כאן על מסך משני כמו ב-V10, אלא על הודעות שמוצגות על המסך הראשי האחד והיחיד.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


vb1

התהייה המרכזית שלנו נותרת במקומה – כיצד מתכננת להציג הודעות באופן מתמיד על מסך המכשיר, מבלי לחסל את חיי הסוללה? האם זה אומר שהמסך יהיה בטכנולוגיית בה ישנה שליטה אינדיווידואלית על כל פיקסל ופיקסל, או שבחברה פיתחו כלשהי שתאפשר למסכי IPS-LCD "סטנדרטיים" להציג תמונה מינימלית בצריכת הספק הגיונית? נמשיך לעקוב.

הכתבה המקורית: תמונת הטיזר החדשה של היצרנית הקוריאנית מאשרת כי מכשיר הדגל החדש יאמץ את המאפיין הייחודי ביותר של דגם ה-V10

עוד פרטים על מכשירי הדגח החדשים של היצרניות הבינלאומיות הבולטות בשוק ממשיכים לזרום אלינו – והפעם זה מגיע בציר הרשמי של חברת LG, אשר משחררת תמונת טיזר (או GIF טיזר, ליתר דיוק) של מכשיר ה-LG G5 ובה מוצג מסך "דולק תמיד", מה שכנראה מאשר את הדיווחים שהסמארטפון יגיע עם מסך קדמי משני, בדומה לזה שהציגה היצרנית לראשונה במכשיר ה-V10 שלה.

המסך המשני של LG עבד כמתואר וידע לספק עדכונים ומידע בסיסי גם כשהמסך הראשי היה כבוי, אך מעבר לנוחות הכללית של הגימיק הזה (שיישומים דומים לו ניתן למצוא גם במכשירי ה-Edge של סמסונג, במכשירים עדכניים של מוטורולה ובחלק ממכשירי ה-Lumia) נראה שהוא לא מסייע יותר מדי לחיי הסוללה, אשר היו אחת מנקודות החולשה המרכזיות של סמארטפון ה-V10 – ועל כן אנחנו מקווים מאוד שבחברה מצאו שיטה וטכנולוגיה לשפר את המצב ב-G5, אולי עם מסך משני בטכנולוגיית OLED חסכונית יותר, ואולי פשוט עם בקיבולת ראויה יותר.

lgm6

ראוי לציין כי בטיזר נראית תצוגה מידע בריבוע שנמצא קרוב למרכז חזית המכשיר, מה שמעלה תהיות אודות הטכניקה הספציפית בה תשתמש על מנת להציג מידע גם כשהמסך כבוי למעשה – במילים אחרות, יתכן שה-G5 לא יכיל מסך משני נפרד, אלא יציג הודעות בצורה מתומצתת ובהארה מינימלית על גבי המסך הראשי, בגישה שדומה ל-Active Display המדובר במכשירי .

lgm5 lgm3

השיטה תהיה כמו ב-V10 (משמאל), או כמו אצל מוטורולה? זה עדיין לא לגמרי ברור

ומה לגבי ה-Magic Slot המסתורי שהיה אמור להוסיף מגוון יכולות ייחודיות ל-G5 לפי חלק מהדיווחים? העובדה שהטיזר הראשון למכשיר לא מזכיר את קיומו של אותו חיבור, כמו מספר דיווחים עדכניים אחרים, מחזקת אצלנו את ההערכה שהמאפיין הנ"ל נגנז מהגירסה הסופית של הסמארטפון – או אולי לא היה קיים בה מעולם, מעבר לכמה דיווחים שגויים שהגיעו אל הרשת.

lgm4

סביר להניח שבימים הקרובים נראה עוד טיזרים ועוד פרטי מידע על ה-G5, אותם נוכל להשוות אל רסיסי המידע שקיבלנו בעבר, במטרה לנסות ולקבל תמונה מלאה ומפורטת יותר של ספינת הדגל אשר תיחשף ב-21 בפברואר.


תגיות

3 תגובות

  1. עד כמה ההארה תהיה מינימלית?

    לי אפילו מפריעה ההארה של החישוק (לחצן בית מואר) בmx4 שלי כשאני מקבל הודעה בלילה.

    סביר להניח שתהיה אפשרות לבטל את זה גם, לא?

כתיבת תגובה

Back to top button
Close