בקרוב מסמסונג: סמארטפון Galaxy S4 קשיח ועמיד במים

לאחרונה הודה בכיר בחברת סמסונג כי החברה מפתחת גרסה נוספת לסמארטפון הדגל שלה, שתציע עמידות בפני מים ותנאים מאובקים
בעוד היצרנית הקוריאנית עדיין עסוקה בהשקת המכשיר החדש שלה במגוון שווקים ברחבי העולם, מופצות ידיעות שלפיהן החברה מפתחת גרסה נוספת ו"משוריינת" שלו. מכשירים שעמידים בפני מים כבר קיימים בשוק זה זמן מה, כשיצרניות נוספות בשוק הסלולר מתכננות גם הן להכנס למשחק – מה שלא משאיר לענקית הסלולר מקוריאה יותר מדי אפשרויות, אלא להשיב מלחמה.
הדיווח הראשוני מגיע מיאנג סו-קים, בכיר בחטיבת הסלולר של סמסונג, שנשאל במהלך השקת הגלאקסי החדש בדובאי מדוע סמסונג אינה מציגה סמארטפון אשר מיועד לשוק הגבוהה שכולל גם יכולת עמידות במים (בדומה למתחרה סוני). תשובתו חשפה כי מהנדסי החברה עומלים במרץ על מכשיר גלאקסי S4 שיציע עמידות בפני מים ויוכל לתפקד גם בתנאי שטח מאובקים.
עם זאת, קים לא ציין מתי צפוי להגיע הסמארטפון המשוריין של החברה אל השווקים – כשגם לא קיים מידע לגבי עלותו של המכשיר. נכון לרגע זה ניתן להתייחס לדיווחים הללו כאל שמועה, שכן מלבד הבכיר מסמסונג (שאמנם נחשב למקור אמין) אשר הזכיר את עצם פיתוחו של המכשיר, לא קיים שום מידע מוצק לגביו.
ה-Xperia Z העמיד של סוני. עושה חיים קשים לסמסונג
יש להניח שבעקבות השקת ה-Xperia Z של סוני, בסמסונג בהחלט ימהרו על מנת להנחית בשווקים מתחרה שעולה עליו מכל בחינה אפשרית. כמו כן, הפרסומים יכולים בהחלט לפגוע במכירות של הגלאקסי S4, שכן אלו שיהיו מעוניינים במכשיר בעל יכולת עמידות במים יעדיפו להמתין מעט להשקתו מאשר לרכוש את המכשיר כעת.