בקרוב מסמסונג: גלאקסי אס 3 מיני • HWzone
גאדגטים

בקרוב מסמסונג: גלאקסי אס 3 מיני

חברת תקיים בקרוב מסיבת עיתונאים בגרמניה, בה היא צפויה להכריז על מכשיר אס 3 קטן וזול יותר
כמעט חצי שנה לאחר שמכשיר הדגל של סמסונג הושק והספיק לרשום נתוני מכירות מרשימים במיוחד, נראה כי בסמסונג מתכננים להמשיך ולרכב על הגל – עם מכשיר גלאקסי אס 3 "מסורס". כמו כן, למרות הפסיקה הכואבת של בית המשפט האמריקני וההשתלחויות החוזרות ונשנות של עם חברת , מציינים בחברה כי המאבק המשפטי אינו משפיע עליהם וכי ממש בקרוב היא תשיק סדרה חדשה של מכשירים.
מהזמנה ששלחה לאחרונה לעיתונאים בגרמניה, עולה כי באירוע שתקיים החברה בימים הקרובים היא תכריז על "מכשיר גדול שיהפוך לקטן" (עם רמיזה לכך שמדובר במכשיר מסדרת הגלאקסי אס). נכון לרגע זה, מהמידע שדלף לרשת עולה כי הגלאקסי אס 3 מיני יכלול מסך בגודל 4 אינץ' ומצלמה בעלת חיישן 5 מגה פיקסל. פרטים באשר למפרט הטכני של המכשיר לא ידועים עדיין, אם כי בעקבות כך שמדובר במכשיר שיהיה זול יותר מהאייפון 5 ומהגלאקסי אס 3 – אין לצפות למכשיר עוצמתי במיוחד.
בקרוב בחנויות – אס 3 מסורס בזול
יש לציין כי מדובר בידיעות שניתן לסמוך עליהן ולא בשמועות בלתי מבוססות, שכן מפתחי אנדרואיד המקורבים לחברת סמסונג כבר הספיקו לאשר את הדיווחים הללו. "מהסתכלות על קוד המקור של מערכת ההפעלה בגרסתה החדשה Jelly Bean, ניתן בהחלט להניח שמסך בעל רזולוציה נמוכה יותר יתאים לה בצורה מיטבית" טוענים המפתחים.
אכן יש לצפות כי ממש בקרוב ינחת על מדפי החנויות מכשיר גלאקסי אס 3 קטן יותר, במיוחד בהתחשב בכך שבשבועות האחרונים זינקו אחוזי המכירות של המכשיר ביותר מ-15%. לפי טענות העולות ברשת, מדובר בעליה שנובעת מאכזבה של משתמשים ממכשיר האייפון 5 – שלמרות זאת נחשב למכשיר הנמכר ביותר בהסטוריה.
בשורה התחתונה, אין ספק כי התחרות בין יצרניות הסלולר רק תלך ותתגבר בשבועות הקרובים, שכן בקרוב צפוי גם מכשיר הטאבלטפון החדש של סמסונג לנחות גם הוא בשוק. עם זאת, יש בהחלט לקוות שהמכשירים הבאים של חברת סמסונג יהיו מעט קשיחים ועמידים יותר (לפחות בהשוואה למכשירים המתחרים).

תגיות

3 תגובות

  1. סתם חברה מעצבנת
    מוציאה מליון מכשירים, ולא תומכת בצורה נורמאלית באף אחד.
    אין שום סיבה להוציא עוד מכשיר, חוץ מלמכור עוד למטומטמים. יש להם את ה S2 את ה S1 PLUS ועוד אלף אחרים שמכסים כל פלח של השוק.

  2. לי זה נשמע כמו גרסה משודרגת
    של גלקסי S1 :) אותו גודל אבל קצת יותר טוב.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close