בדרך לרשת באג? המתחרה של ה-OnePlus 3 מושק באופן בינלאומי

ה-Nubia Z11 של תת המותג מחברת ZTE יגיע לשווקים המערביים בקרוב מאוד, עם חומרה של מכשיר דגל במחיר תחרותי

ל-OnePlus 3 קיימים לא מעט מתחרים פוטנציאליים על משבצת ה'חומרה מובילה במחיר של שוק ביניים' היוקרתית, אך לא את כולם פשוט להשיג – בשווקים המערביים בכלל ובשוק המקומי בארץ הקודש בפרט. דגם אחד שמתיימר לשנות זאת הוא ה-Nubia Z11 הטרי והמסקרן של חברת ZTE – שעשוי לזכות בקרוב להשקה רשמית בישראל תודות לשיתוף הפעולה החדש עם רשת 'באג'.

רשת חנויות האלקטרוניקה המקומית הכריזה לאחרונה על המשך העמקת מעורבותה בייבוא מותגים סיניים עולים עם תחילתו של שיתוף פעולה עם ZTE הסינית הענקית – דרך מותג ה-Nubia שלה, שבדומה למותג ה-Axon מכוון לקהל בינלאומי רחב יותר ממותג האם הבסיסי. שיתוף פעולה זה בא לידי ביטוי בתחילת מכירתו של סמארטפון ה-Nubia Z11 Mini, במחיר הוגן יחסית של 1,300 ש"ח שתמורתו מתקבלים מסך IPS בגודל 5 אינץ' וברזולוציית 1080p, שבב Snapdragon 617 מתומן ליבות, 3GB של זכרון RAM, נפח אחסון מובנה נדיב של 64GB ועוד, זאת בתוספת לשנת אחריות על ידי 'באג' עצמה.

ה-Nubia Z11
ה-Nubia Z11

ה-Nubia Z11 הסטנדרטי מספק מפרט מתקדם משמעותית, עם מסך IPS בגודל 5.5 אינץ' וברזולוציה של 1080p שלו מעטפת שכמעט אינה קיימת ואף תמיכה במחוות שליטה ייחודיות במגע מצדדיו, חיפוי Gorilla Glass 3 קמור על פניו של אותו מסך, שבב Snapdragon 820 שאחראי להפעיל את העניינים מבפנים, נפח אחסון מובנה של 64GB שמבוסס על תקן ה-eMMC 5.1, זכרון RAM מסוג LPDDR4 בנפח של 4GB או 6GB, מערכת אנדרואיד מרשמלו עם ממשק ה-Nubia UI 4.0, מצלמה ראשית של 16 מגה פיקסל שמבוססת על חיישן ה-IMX298 של סוני וכוללת מערכת ייצוב תמונה אופטית, סורק טביעות אצבע מובנה, סוללת 3,000mAh מובנית עם תמיכה בטעינת 18 וואט מהירה ועוד.

נקווה שיגיע לארץ בהקדם - ובעיקר במחיר הגיוני
נקווה שיגיע לארץ בהקדם – ובעיקר במחיר הגיוני

אל כל אלו מצטרפת מעטפת מתכתית קומפקטית עם פרופיל בעובי של 7.5 מילימטרים ומשקל של כ-162 גרם, אשר תהיה זמינה בגוון אפור, כסוף או מוזהב כסטנדרט – ובגוון ייחודי יחסית שמשלב שחור וזהב בגירסה מיוחדת ויקרה יותר.

zubu3 zubu2

דגם השחור-זהב הוא בעל העיצוב הייחודי ביותר במשפחת ה-Nubia Z11 – אבל גם המחיר בהתאם

ה-Nubia Z11 אמור לנחות בחנויות השונות ברחבי אירופה וצפון אמריקה כבר במהלך החודש הנוכחי – עם תג מחיר של 500 יורו לדגם סטנדרטי עם 4GB של זכרון RAM, ותג מחיר של 600 יורו לגירסה הייחודית בשחור וזהב שתציע 6GB של זכרון LPDDR4. אם לצאת מנקודת הנחה מתבקשת שב'באג' יאמצו גם את ההתרחבות הבינלאומית של הדגם הזה, ולהתבסס על תג מחיר מומלץ רשמי של 250 יורו לדגם ה-Nubia Z11 Mini שכבר נחת בארץ – נראה כי ניתן לצפות לתג מחיר תואם של 2,600 או 2,700 ש"ח עבור ה-Z11 אם וכאשר זה יושק בארצנו הקטנה באופן רשמי, אשר יהפכו אותו למתחרה ישיר מעניין עבור ה-OnePlus 3 שמתומחר אף הוא ב-2,700 ש"ח על ידי הנציגה המקומית הרשמית.

מחירים שאינם זולים - אבל בכל זאת תחרותיים בהתחשב בחומרה שבפנים
מחירים שאינם זולים – אבל בכל זאת תחרותיים בהתחשב בחומרה שבפנים

האם מדובר כאן בבשורה ממשית לצרכנים, או בעוד מאותו הדבר שלא ממש ידבר על ההמונים? אתם מוזמנים לשתף אותנו בנקודת המבט שלכם בתגובות.