אפליקציות חדשות ל-iOS | שבוע 38 • HWzone
גאדגטים

אפליקציות חדשות ל-iOS | שבוע 38

אנחנו אוספים עבורכם את האפליקציות החדשות, המענינות והשימושיות של השבוע, היישר מחנות האפליקציות של אפל
משתוקקים להתקין חדשות על האייפון או האייפד שלכם, אך מתעצלים לסרוק את המבחר העצום הקיים באפ-סטור? אנחנו נעשה זאת בשבילכם כל שבוע.

אפליקציית ה-
Youtube הרשמית החדשה
מאסתם בממשק המיושן של אפליקציית ה-Youtube המובנית ב-iOS? ובכן, לגוגל יש פתרון בשבילכם. החברה השיקה לאחרונה רשמית מעודכנת, אשר אותה ניתן להתקין בנוסף לאפליקציית ברירת המחדל.  
בין היתר, מלבד צפיה באיכות גבוהה במגוון הסרטונים הקיימים ב-Youtube, מציעה האפליקציה (החינמית כמובן) חיפוש קולי של סרטונים וערוצים ואף הרשמה לערוצים ופרסום תגובות לסרטונים בזמן צפייה בהם. מלבד זאת, ניתן לשתף סרטונים דרך הרשתות החברתיות הפופולריות וגם דרך דואר אלקטרוני.

>> להורדה

אל תשכחו את רשימת הקניות –
AnyList Grocery List
אם אתם מעוניינים שמכשיר ה-iOS ילווה אותכם בזמן שאתם עורכים קניות בסופרמרקט או במכולת השכונתית, הרי שמדובר כאן בפיתוח שדיי יתאים לעניין. בעזרת האפליקציה הזו תוכלו ליצור רשימת קניות מסודרת ומורכבת, כשאם תהיו מעוניינים בכך תוכלו לשתף אותה עם השותפים לדירה או סתם עם הקרובים שלכם.
לאחר שיתוף של רשימה, כל שינוי שעורכים בה יעלה מיד התראה לכל המכשירים, כדי שכולם ישארו מעודכנים. לאחרונה עודכנה האפליקציה לגרסה 1.5, כשכעת ניתן להוסיף לרשימות פריטים דרך העוזרת האישית Siri.

הנפישו את התמונות שלכם – Cinemagram
מדובר באפליקציה אשר נועדה ליצור שילובים מיוחדים בין תמונות לבין קטעי . ניתן באמצעותה ליצור תמונות "מונפשות" ולשלב בהן פילטרים, כשכל שצריך לעשות הוא לצלם באורך של 2-3 שניות ולשתף בהנאה בפייסבוק, בטוויטר או בטאמבלר. לאחרונה עודכנה האפליקציה ונוספו לה מגוון פילטרים ומברשות, כאשר ממשק המשתמש שלה עבר ליטוש משמעותי.
 

היומן האישי שלכם באייפון – Note.S Daily Journal

אלו ממכם שנוהגים להשתמש בסמארטפון שלהם על מנת לזכור טקסטים או פרטים אחרים למינהם, ודאי כבר מצאו תחליף נוח יותר לכתבן המובנה. באותה נשימה, כדאי לציין את האפליקציה הבאה אשר ניחנת בעיצוב וממשק מינימליסטיים במיוחד, אם כי האפשרויות שהיא כוללת הן דיי נרחבות.
מלבד היכולת לשמור מיקומים באמצעות GPS ונעילה של תזכורות באמצעות סיסמא, ניתן להעזר גם בלוח שנה על מנת לציין תאריכים וליצור שכפולים. כמו כן, ניתן כמובן לשתף ברשתות חברתיות ואף לגבות תכנים על גבי שירותי כגון Dropbox.

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close