איקס עיגול: ה-OnePlus X מרגיש כמו עוד בול פגיעה עבור היצרנית הצומחת

2 תגובות

סמארטפון הביניים החדש של החברה הסינית מציע חומרה דומה לזו של ה- One באריזה קומפקטית יותר, עם עיצוב משודרג ותג מחיר של 250 דולר בלבד

כצפוי, ב-OnePlus השיקה חדש, כחודשיים בלבד אחרי ה- 2 המהודר (שיפור גדול לעומת השנה וחצי שחלפה מאז ה- המקורי) – וגם הפעם נראה כי יש לנו כאן מכשיר טוב עם תג מחיר אטרקטיבי ביותר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ה-OnePlus X הוא כנראה המחליף של ה-OnePlus One שכבר לא זמין לרכישה, אך הוא לא תאום – תמצאו בו מסך AMOLED קטן יותר בגודל 5 אינץ' וברזולוציה של 1,080×1,920 פיקסלים, ולצידו Snapdragon 801 מרובע ליבות דומה (בתת-גירסה בעלת תדר מירבי מעט יותר נמוך), נפח אחסון מובנה של 16GB בתוספת חריץ microSD להרחבה שהיה חסר ב-One, מצלמת 13 מגה פיקסל ראשית מבוססת חיישן ISOCELL של , מצלמת 8 מגה פיקסל משנית של OmniVision, זכרון RAM של 3GB, מערכת לוליפופ 5.1.1 עם ממשק OxygenOS מעודכן וסוללת 2,520mAh שדי מאכזבת אותנו בקיבולתה.

hxx4

מעבר למפרט הטכני שדי דומה למה שהייתם מקבלים במכשיר דגל בשנה שעברה, ה-OnePlus X מציע גם עיצוב משופר (ונאה יותר, לדעתנו האישית) עם מעטפת פנימית שעשויה ממתכת, או אפילו מחומר קרמי ייחודי בגירסה מוגבלת שתהיה יקרה משמעותית וגם תיוצר בעיקף מצומצם של כמה עשרות אלפי יחידות. עם מחיר של 250 דולר, ה-OnePlus X מסתמן כאלטרנטיבה ראויה ל-OnePlus 2, הן עבור מי שמעוניינים במכשיר קטן יותר והן עבור מי שסולדים משבב ה- 810 המתחמם בו – או רוצים מכשיר שיהיה זול אפילו יותר, ולא הספיקו לתפוס את ה- One בתקופה האחרונה בה שווק באותו מחיר התחלתי וללא צורך בהזמנות.

אנחנו לא ממש בטוחים מה הם היתרונות של הגירסה הקרמית לעומת זו המתכתית הזולה יותר, אך בפועל היא מציעה מראה (וגם תחושה, לפי הדיווחים) מרענן
אנחנו לא ממש בטוחים מה הם היתרונות של הגירסה הקרמית לעומת זו המתכתית הזולה יותר, אך בפועל היא מציעה מראה (וגם תחושה, לפי הדיווחים) בוהק ומרענן

אם כבר בהזמנות עסקינן, ראוי לציין כי ב- X נראה את היצרנית נוקטת בשיטה קצת שונה, במסגרתה הזמנות לרכישה יחולקו לנרשמים רק בחודש הראשון למכירה – ולאחר מכן, עם התרחבות הייצור והמלאי הזמין, המכירה תהיה חופשית, בימים ובשעות מוגבלים שיוגדרו מראש. אנחנו בהחלט מקווים שגישה זו תעבוד בצורה טובה – כך שגם אלו שלא סולדים משיטת ההזמנות יוכלו להנות ולרכוש את המכשיר לפני כל השאר, וגם אלו שלא ממש מתלהבים מהשיטה יוכלו לקבל הזדמנות שווה לרכישה בתוך זמן קצר יחסית, ולא כשנה לאחר ההשקה כמו במקרה של ה- One.


hxx
OxygenOS מבטיחה לספק אפשרויות נוספות להתאמה ושליטה אישית

האם מדובר בסמארטפון המשתלם ביותר בשוק בטווח הפחות מ-300 דולר? התחרות אל מול ה-Xiaomi Mi 4c וה-ZUK Z1 של לא תהיה קלה בכלל, אך נראה כי ב- התכוננו כנדרש לאתגר הזה.

קישורים נוספים