אייסר ב-Computex 2012: זוג טאבלטים עם חלונות 8 • HWzone
גאדגטיםטאבלטים

אייסר ב-Computex 2012: זוג טאבלטים עם חלונות 8

היצרנית הטאיוונית מציגה שני טאבלטים שמבוססים על שבביה של ומצפים בקוצר רוח לבואה של מערכת ההפעלה הבאה מבית מיקרוסופט

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Computex 2012 אמנם אפילו לא החלה עדיין רשמית, אבל נראה שכבר עכשיו לא נפתיע אף אחד אם נכריז כי מרבית תשומת הלב בתערוכה השנה תופנה אל לא אחרת מחלונות 8, הגירסה הגדולה הבאה של מערכת ההפעלה האלמותית שאמורה לנחות עלינו בעוד מספר חודשים.
לא מאמינים לנו? אתם מוזמנים להעיף מבט על מקבץ המוצרים החדש שחשפה .

נתחיל בזוג מכשירי הטאבלט שחשפה החברה – ה-Iconia W510 וה-Iconia W700.
כמו מרבית יריבותיה, אייסר עדיין "מחפשת את עצמה" בשוק הטאבלטים. אחרי שלא נחלה הצלחה עם מערכות מבוססות שבבי ARM ומערכת האנדרואיד, פונה החברה לחפש תשובות אצל ומערכת החלונות.
ה-Iconia W510 הוא טאבלט בעל מסך 10.1 אינץ' עם פאנל IPS ברזולוציה של 1280×800, שבב ממשפחת ה-Clovertrail העתידית של וכמובן מערכת החלונות 8 של .

ה-W510 שואל את תחנת העגינה/ מקלדת שהפכה לסימן ההיכר אצל אסוס, אך מוסיף טוויסט נחמד שראינו ב-Yoga של Lenovo אשר מאפשר לציר המקלדת לנוע עד בזווית של 295 מעלות, עד למצב בו מסך המגע נשען עליה ומאפשר עבודה נוחה בשתי הידיים על גבי שולחן או כל משטח אחר. באייסר מצהירים כי יחד עם המקלדת יגיע אורך חיי הסוללה של ה-Iconia W510 ל-18 שעות מרשימות.

פרטים טכניים נוספים על הטאבלט אינם זמינים בינתיים, אך לפי מפת הדרכים של החברה נראה כי מחירו של המכשיר ינוע בין 600 ל-800 דולר (נקווה כי מדובר במחיר שכולל את המקלדת). תאריך זמינות? ככל הנראה בצמוד להשקת 8 עצמה.

טאבלט ה-Iconia W700 לוקח את העניינים צעד אחד קדימה עם מסך 11.6 אינץ' ברזולוציה של 1920×1080 (אם כי כאן ככל הנראה לא מדובר בפאנל IPS), מעבדי ULV ממשפחת ה-Ivy Bridge ו…ניחשתם נכון, 8.
גם ה-W700 יקבל תחנת עגינה משלו, אם כי הפעם מדובר במעין מעמד שולחני אותו ניתן להציב בזווית של 20 מעלות להקלדה נוחה, 70 מעלות לתצוגה נוחה או במצב אנכי, שעשוי להיות נוח לצפיה בדפי או במסמכים.

גם עבור ה-Iconia W700 לא פורסם עדיין מפרט טכני מלא, אך נראה כי הטאבלט ועמדת העגינה שלו יציעו אודיו מבית Dolby, כמה חיבורי USB 3.0, חיבור micro HDMI, חיבור וחיי של עד שמונה שעות (לא לגמרי ברור לנו בינתיים האם עמדת העגינה מכילה גם היא, או שמדובר בחיי של הטאבלט בלבד).
טווח המחירים עבור ה-W700 ינוע בין 800 ל-1,000 דולרים, וההשקה תתרחש לא לפני בואה של 8.

מכשירי הטאבלט הקודמים מבית היו ממוצעים מאוד, אך נדמה כי הפעם באייסר בחרו בדרך ממוקדת יותר עם מכשירים ששואפים להעניק למשתמש את תצורת הטאבלט הפופלרית, מבלי לאבד מהפונקציונליות שיכולה להציע מערכת החלונות על גבי שבבי ה- הישנים והטובים. האם זה יספיק בשביל לפרוץ קדימה? לגמרי לא בטוח, אבל זו התחלה לא רעה.


תגיות
Back to top button
Close
Close