Nyko מציגה: משקפיים לקינקט שלכם • HWzone
מחשבים

Nyko מציגה: משקפיים לקינקט שלכם

Nyko Zoom יאפשר גם ל"מאותגרים מרחבית" להנות מהאביזר המשוכלל של מיקרוסופט

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מכשיר הקינקט (Kinect) של מיקרוסופט הוא חתיכת טכנולוגיה מרשימה מאוד, שחיישני המרחב המתקדמים שלו מאפשרים ליצור מגוון שימושים מעניינים ומגניבים (רבים מהם, באופן די אירוני, לא קשורים בכלל ל- 360 ולמשחקים באופן כללי).

אחד מהחסרונות העיקריים בקינקט הוא המרחב הפנוי אותו הוא דורש בכדי לעבוד כראוי – עליכם לעמוד במרחק של כמעט 2 מטרים מהמכשיר (ואפילו יותר, לדבריהם של אלו שעושים שימוש באביזר) או כ-2.5 מטרים במידה ושני אנשים עושים שימוש במכשיר (וכמו כן, אסור לשכוח שתצטרכו גם "מרחב עבודה" מצדדיכם, היות והפעלת הקינקט מתבצעת על ידי מחוות הגוף), וזהו מרחב שלא כולם יכולים ליצור.

כאן נכנסת לתמונה Nyko. יצרנית אביזרי המשחק הוותיקה מקווה להציל את המצב עם ה-Zoom – סט עדשות שמתיישב על הקינקט, עוזר למיקוד החיישנים ומאפשר קיצוץ של כ-40 אחוז במרחב הפעולה הנדרש, מה שאומר שתוכלו לעמוד במרחק של קצת יותר ממטר מהמכשיר. האם זה בריא או נוח להימצא במרחק כזה? זה כבר סיפור אחר.

Kinect goes Splinter Cell

מיקרוסופט עצמה, אגב, לא ממש מעוניינת להכיר ב-Zoom כאביזר רשמי לקינקט, ואפילו טוענת כי "הקינקט נבדק בצורה דקדקנית לעבודה בתנאים המומלצים, וכל שינוי שלהם עשוי לגרום לפגיעה בביצועי המכשיר". האם בענקית התוכנה חוששים להודות כי סט עדשות "פשוט" היה יכול להפוך את חוויית השימוש בקינקט לנגישה ונוחה יותר? אנחנו יכולים רק לנחש.

Nyko Zoom הוצג לראשונה בתערוכת בחודש שעבר, וזכה להרבה מחמאות ותשבוחות מהעיתונאים שהתנסו בו.
האביזר צפוי להגיע לשוק ב-23 באוגוסט, ויעלה 30 דולר – לא מעט, אך יש לנו הרגשה שמספר בלתי מבוטל של צרכנים יהיו יותר משמחים לשלם את הסכום הזה, בכדי שלא יצטרכו להזיז את כל הסלון בכל פעם שמתחשק להם להשתמש בקינקט.


תגיות

7 תגובות

 1. לא פתרון
  אם נשתמש בעדשות ש"פותחות" את שדה הראייה ב-40% לכסות שטח גדול יותר, אז גם הרזולוציה תרד באחוזים אולי אפילו גבוהים יותר

  לפי דעתי המוצר לא באמת יעבוד כמו שצריך, מה יקרה כשיצטרך לעקוב אחר יד קטנה ולא אחרי גוף מלא?

 2. ל1 – לא!
  אני לא אסביר איך כי אני נכשלתי באופטיקה בגלל שהברזתי

  אבל בשיעורים שכן הייתי אני דיי בטוח שעדשות לא "מורידות רזולוציה" אלא רק מרכזות את האור. מה שאומר שעצם קרוב פשוט ייראה יותר קטן בעיניי המצלמה.

 3. זה באמת נחוץ בהרבה מקרים
  לפעמים הסלון לא מספיק גדול לשחק בזוגות בקינקט. אפילו במרחק של 2.5 מטר.

 4. בתור בעל קינקט
  מיקוד כזה של שטח הראייה של המצלמה אמור לפגוע משמעותית גם ברוחב שטח הפעולה שלנו ולא רק במרחק שלנו מן המצלמה. ואני יכול להעיד שיש צורך במרחב משחק אפילו יותר גדול מזה כאשר משחקים שני שחקנים,
  וסימנים כחולים רבים יעידו על הדבר

 5. זאת לא השאלה.
  השאלה היא אם זה נכון לעשות את התזוזה בפחות ממטר מהקינקט החדש הזה.
  אם זה נכון, השאלה היא אם אני במרחק רגיל של 2.5 מטר זה יעשה את העבודה ראויה?
  אם נמשיך לשאלה נוספת, האם יש מישהו שמסתכל על 40 אינצ' ממרחק של מטר אחד? הוא לא יראה כלום. ההמלצות של מיקרוסופט אכן לדעתי טובות יותר מהעדשה החדשה.

 6. לא שווה ולא פיתרון כלל
  זה לא שווה כלום קנית את זה והוא לא קולת
  את הפינות ואפילו לא את הידים
  הדבר הזה לא שווה כלום נקודה

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close