G.Skill משיקה זכרונות מהירים בנפח 24GB • HWzone
מחשבים

G.Skill משיקה זכרונות מהירים בנפח 24GB

יצרנית הזכרונות G.Skill השיקה לאחרונה ערכת DDR3 בנפח עצום של 24GB, המסוגלים לפעול במהירות שעון גבוהה במיוחד של 2GHz
הזכרונות שהשיקה G.Skill לאחרונה אמנם אינם מהירים כמו הזכרונות המהירים בעולם שהשיקה Kingston לפני מספר חודשים, אך הם ייחודיים לא פחות, שכן מדובר בערכת זכרונות מסוג DDR3 בנפח של 24GB, שנחשבת לראשונה מסוגה בעולם. ערכת הזכרונות החדשה של G.Skill נועדה למשתמשים "כבדים" כגון גיימרים ואנשי מקצוע שמשתמשים בתוכנות הדורשות זכרון רב, ומן הסתם גם מתומחרת בהתאם (מעל ל-1000$), אך חשוב לציין שלמרות שהיצרנית מבטיחה ביצועים חוצי גבולות וגם תאימות למגוון רחב של לוחות-אם ותחנות עבודה, ערכת הזכרונות לא תנוצל במלואה אפילו על ידי סדרת מעבדי ה-Core i7 של , אשר תומכים רשמית בזכרונות בעלי מהירות שעון מקסימלית של כ-1600MHz, וסביר להניח כי רוב הצרכנים יתקשו למצוא שיתמוך בנפח כה רב מלכתחילה.
 
ערכת הזכרונות החדשה של G.Skill מורכבת למעשה משישה מודולי נפרדים של 4GB כל אחד, כאשר כל המודולים יחדיו מסוגלים לפעול במהירות שעון של כ-2GHz ובמתח של 1.65 וולט.
כמו כן, ממליצה G.Skill לאלו שמתכננים לרכוש את הזכרונות היוקרתיים להוסיף להם אמצעי כלשהו, אקטיבי או פאסיבי. יש לציין שבשוק הזכרונות ניתן למצוא כיום מודולי בנפח 2GB המסוגלים לפעול בתדר של 2GHz, אולם מודול בודד של 4GB הפועל במהירות זו טרם נראה.
 
לטענת G.Skill, הזכרונות החדשים מיועדים כאמור לגיימרים שחושקים בחווית המשחק המושלמת או לבעלי מקצוע שלעבודתם השוטפת דרושה כמות גדולה מאוד של זכרון, כגון מפתחים ועורכי (אם כי טרם נמצאה האפליקציה הביתית שיודעת לנהל היטב כמות כה גדולה של , ובכל מקרה ניתן להשתמש בזכרונות אלו רק במערכות 64-ביט).
לא ידוע מתי הזכרונות יהיו זמינים לרכישה ברחבי העולם ומחירן המדויק גם הוא טרם נחשף – אך הציפיות הן שהזכרונות יגיעו לחנויות בשבועות הקרובים, עם תג מחיר של כ-$1000.


תגיות

13 תגובות

 1. גם כן ל"גיימרים
  יש בקושי משחקים שעובדים ב64 ביט ,שלא לדבר מנצלים את ה3GB בקושי מגרדים אותו,אלה אם כן אתה גיימר עם 2 ראשים שמשחק ב4 משחקים בו זמנית ,זה מיותר

 2. טוב שאתם מנפחים את הכתורת
  חשבתי שמדובר בסטיק בודד של 24GB…
  על מה כל הרעש?…

 3. לא קיים גיימר שצריך אפילו חצי מזה ולכן זה לא לגיימרים

 4. הפכתם ל-YNET?
  אל תחברו כותרות שלא מתארות את תוכן הכתבה בצורה נאמנה… ואיזה גיימר צריך בכלל את הדבר הזה? על איזו רזולוציה הוא כבר משחק?

 5. 4 , עזוב רזולוציה
  תביא לי 10 משחקים שבנוים ל64 ביט מהשנה האחרונה , אין הרבה

 6. זכרונות בנפח מטורף!!! של 400GB
  רק לקחת 100 זכרונות של 4GB ואתם מסודרים!

 7. גם ילדים מפגרים לא יקנו את זה
  המעבדים עדיין עובדים על 1333 או 1600 MHZ
  למה אני צריך 2000
  ובטח לא 24 GB עדיין

  התוכנות שדורשות בוידאו 8 GB מעטות וגם דורשות כסף

 8. "עבודתם השותפת"
  כמו לכתוב מאמרים באינטרנט?

 9. פספסתם את הפואנטה
  G SKILL עושים רעש וכותרות וצלצולים האתר פה עוזר להם ואתם עם התגובות עוזרים להם.מי הפסיד? המתחרים.הרי ברור שGSKILL יודעים שאולי 10 חסרי עמוד שידרה בכל העולם יקנו את הסט הזה.

 10. טעויות כתיב!!
  "שלעבודתם השותפת "
  כתבי העיתונות צריכים לדעת עברית רהוטה ולשמש דוגמא !
  אם בארזים נפלה שלהבת מה יגידו איזובי הקיר….

 11. דווקא יש לי רעיון
  אפשר להריץ על זה וינדוס ויסטה שרצה בתוך מכונה וירטואלית שמריצה ויסטה שרצה בתוך מכונה וירטואלית שמריצה ויסטה שרצה בתוך מכונה וירטואלית שרצה בתוך מחשב שמריץ ויסטה.

 12. ל12 עדיין…
  שכחת שזה ויסטה ? זה ייתקע עוד בויסטה בלי כלום ברקע… :P

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close