Comodo בהשקה עולמית בלעדית בסלקום

במסיבת עיתונאים אשר נערכה בתחילת השבוע בתל-אביב השיקה חברת Iway Mobile הישראלית יחד עם חברת סלקום פיתוח ישראלי ייחודי מסוגו בעולם. מערכת תקשורת ותוכן ייעודית לנהג וליושבי הרכב המשלבת את כל השירותים והאפליקציות לצורכי המשתמשים בהתאמה לסביבת וחווית הנהיגה.
 
קונסולת ה-Comodo הינה מערכת תקשורת ותוכן ייעודית לנהג וליושבי הרכב, הכוללת עשרות שירותים בתשעת עולמות תוכן אשר פותחו על מנת לספק שירותים שונים בזמן השהות ברכב ולהנעים את הנסיעה עם מגוון עצום של תכנים כמו מוזיקה מגוונת ומידע אקטואלי ורלוונטי, שירותי דרך וישומים מבוססי מיקום וזמן. אלו מגיעים בתוצרת ממשק נוח וקל לתפעול המאפשר להגיע לכל שירות או אפליקציה בשתי נגיעות בלבד תוך הקפדה על בטיחות מירבית.
 
קונסולת ה-Comodo תשווק בישראל באופן בלעדי על-ידי חברת סלקום ומכירתה תחל במהלך חודש פברואר. סלקום ליוותה את פיתוח קונסולת ה-Comodo והתוכן מקרוב באמצעות סיוע באפיון המוצר, פיתוחו, בדיקתו, התאמתו לרשת הסלולארית, בחירת השירותים והאפליקציות בהתאם לשימושי התוכן של הקהל הישראלי ועוד. קונסולת ה-Comodo תוצע ללקוחות סלקום באופן בלעדי יחד עם שירותי התקנה, תמיכה ושירות.
 
"קונסולת ה-Comodo הינה מוצר ייחודי אשר פותח בישראל ומהווה פריצת דרך עולמית", אמר דני קנפו, מנכ"ל Iway Mobile. קונסולת ה-Comodo מספק לנהג וליושבי הרכבת חוויית נסיעה שלא התנסנו בה מעולם. באמצעות עשרות אפליקציות מדהימות, המספקות תוכן, מידע וחיבור און-ליין לאינטרנט, מקבלים יושבי הרכב את כל הדרוש להם כדי להפוך את השהות ברכב לחוויתית ופשוטה הרבה יותר ממה שהכרנו עד כה. מדובר במערכת תקשורת ותוכן המקיפה והעשירה ביותר בתוכן בעולם, והיא כוללת שירותים, תכנים ומידע בהיקף של פי עשרה ויותר בהשוואה לכל גאדג'ט ומוצר טכנולוגי אחר לרכב.
קנפו המשיך והרחיב: "קונסולת ה-Comodo היא מערכת התקשורת והתוכן המתקדמת ביותר של עולם הרכב. לראשונה, ישנו מוצר המחבר את עולם האינטרנט לעולם הרכב מבלי לפגוע בבטיחות הנסיעה. יש בו הכל: דיבורית, תוכנת ניווט, נגן מוזיקה עם מבחר עצום של שירים ישראלים ולועזיים, קישור לתחנות רדיו בכל רחבי העולם, מצלמה אחורית, דואר אלקטרוני, מידע על מסלולי טיולים, מסעדות, תחנות דלק שבדרך בהתאם למיקום הרכב, מזג אוויר ושעה בכל מקום בעולם, התראות על מכמונות וכבישים מסוכנים, התראות על נהיגה לא בטוחה ברכב, מידע עסקי ואישי ועוד.
 
עמוס שפירא, מנכ"ל סלקום הוסיף ואמר: "סלקום, מובילת שוק הסלולר בישראל, שמה לה ליעד להוביל את החדשנות הטכנולוגית בישראל, מדובר ביוזמה ישראלית, שאני גאה להיות שותף לה, ולאפשר, באמצעותה, ללקוחותינו להנות מהטכנולוגיות החדשות ביותר והמכשירים המדוברים והמובקשים ביותר בעולם. בחצי שנה האחרונה לקחתי חלק באופן אישי בחווית קונסולת ה-Comodo, כחלק מהסיוע הנרחב של סלקום וכחלק מפיילוט שנערך בקרב עובדי ומנהלי סלקום. היום, לאחר תקופת שימוש לא מבוטלת בקונסולת ה-Comodo, אני יכול להגיד בבטחה שמדובר במוצר בעל חווית תוכן ייחודית תוך שמירה על בטיחות בנהיגה".
חברת Iway Mobile השקיעה מאמץ בפיתוח ממשק משתמש פשוט לתפעול בטיחותי ונוח לשימוש. הממשק פותח על פי עיקרון 2 Click Away, כך שכל שירות או תוכן מבוקש יוצג באמצעות שתי נגיעות בלבד על מסך המגע. קונסולת ה-Comodo תוכננה תוך הקפדה רבה על בטיחות הנהג. הדגש על הבטיחות בא לידי ביטוי החל מחיבור קבוע של המכשיר לרכב, תצוגת מסך גדולה, דיבורית עם חיוג מהיר, אפליקציות ייחודיות כגון כבישים מסוכנים, עוזר אישי ושירות לחצן מצוקה וכלה בחסימת שימושים בתכנים מסויימים במהלך נסיעה: גלישה באינטרנט באמצעות הדפדפן, צפייה בתכני ווידאו, קריאת הודעות SMS ועוד.
 
לדברי עדי כהן, סמנכ"ל שיווק בסלקום: "קונסולת ה-Comodo הינה מוצר תוכן ייחודי שהיינו שותפים לפיתוח שלו החל משלב הרעיון. חיבור הרכב לעולם האינטרנט הינה מגמה עולמית ואך טבעי שסלקום, מובלית שוק הסלולר בישראל, תיקח חלק במהפכה. לקוחות סלקום יוכלו להנות ממוצר תוכן מעניין, איכותי ובטיחותי.
 
"קונסולת ה-Comodo היא תוצר של שילוב מנצח בין תכנות מושקע, ליטוש מוקפד, עיצוב חדשני, מסף מגע בעל עומק ורזולוציה גבוהה, אשר מעניקים לנהג חווית משתמש יוצאת דופן ומהנה המותאמת לצרכיו, תוך הקפדה על בטיחותו המירבית". אמר מיכה הרמן, יו"ר ומייסד Iway Mobile. "קונסולת ה- ה-Comodo מותקנת על הלוח המחוונים באופן קבוע, מחוברת למערכת החשמל והשקע ומחליפה את הטלפון הקבוע ברכב. היא מציעה דיבורית BlueTooth מתקדמת, מצלמה אחורית המופעלת בעת שילוב להילוך אחורי, תוכנת ניווט חדשנית, ונגן קבצי מוסיקה המחובר למערכת השמע של הרכב, ממשק המשתמש מכיל גם מאות שירותים ואפליקציות מבוססי אינטרנט, המוגשים לנהג וסביבתו על גבי מסך מגע בגודל 4.3 אינץ', הוסיף הרמן.
 
קונסולת ה-Comodo תימכר ברשת סלקום במהלך חודש פברואר בעלות של 109 שקלים חדשים ל-36 חודשים. חבילת השירות, הכוללת את כל שירותי התוכן למעט המוזיקה, תעלה 20 שקלים, הוספת חבילת המוזיקה תהה כרוכה בעלות של 14.9 שקלים חדשים לחודש. חבילות שירותי קונסולת ה-Comodo כוללות גלישת נתונים ללא הגבלה – ללא צורך ברכישת חבילה נוספת או ניצול חבילת גלישה קיימת בטלפון הראשי. התקנת קונסולת ה-Comodo תערך ב-6 מרכזי התקנה בבני ברק, חיפה, נתניה, ראשל"צ, ירושלים ובאר שבע בעלות התקנה חד-פעמית של 300 שקלים חדשים.