Antec נכנסת לשוק הסאונד • HWzone
CES 2011מחשבים

Antec נכנסת לשוק הסאונד

לא רק מארזים חדשים, ספקי כח ומערכות הציגה , אלא גם סט חדש של איכותיים – תחת מותג חדש – SoundScience

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לאחר העדרות של 10 שנים מרחבת התצוגות ב-CES, הציגה חברת השנה לא מעט מוצרים חדשים, הן בתחום העיסוק המסורתי שלה – וספקים והן בתחומי עיסוק חדשים אליהם היא נכנסה לאחרונה.
העדרות אתם שואלים? הרי סיקרנו אותם גם בשנים קודמות. האמת היא ש- הייתה נוכחת ב-CES, אבל לא ברחבת התצוגה הפתוחה לקהל, אלא רק בסוויטות באחד המלונות. השנה, כדי להדגים את כלל המוצרים החדשים – החליטה החברה להקים דוכן גדול ומרשים במקום מרכזי.
בתחום ספקי הכח לא היו חידושים גדולים הפעם לאחר ההצגה של סדרות ה-HCG וה-HCP בתערוכת קומפיוטקס לפני כחצי שנה, ואלו נשארו ספקים מרשימים.

בתחום המארזים הציגה את הדור הרביעי של ה-Sonata. מדובר במארז בעיצוב קלאסי המתאפיין בשקט שלו. המארז כולל ספק כח של 620W, כניסות התומכות ב-USB 3.0 ומאורר אחורי של 120 מ"מ בעל שלוש מהירויות. כמו בכל מארז Sonata, גם פה שילבה את כל הטכנולוגיות לשמירה על השקט – החל מגומיות מיוחדות למניעת רעידות של הכוננים הקשיחים, דרך שימוש בחומרים אקוסטיים וכלה בעובדה שלא ניתן לקבל את המארז עם חלון.

בדגם החדש מפריד קיר שלם בין אזור הכוננים, הכולל 8 מפרצים, לאזור לוח האם. קיר זה מבטיח שלא תהיה זליגה של רעש מהמאווררים של לוח האם דרך אזור הכוננים. עלות מארז ה-Sonata החדש תהיה כ-200$.

מארז נוסף שהוכרז על ידי הוא ה-One Hundred. זהו המארז הצעיר ביותר בסדרת המאות של הכוללת היום את ה-200, ה-300 הותיק, ה-900 וה-1200.
ה-100, המעוצב באופן רגוע, כולל ידית נשיאה וצבוע הן מבחוץ והן מבפנים בשחור. במגש לוח האם, מתחת לאזור ה-CPU, פתחה Antec פתח עצום בגודלו המאפשר גישה אחורית על מנת להתקין בצורה קלה גופי . בנוסף, הותירה מרווח של כ-1.5 ס"מ בין המגש לדופן כך שניתן לארגן את הכבלים בצורה נוחה שלא תפריע לזרימת האוויר.
ב-100 מותקנים שני מאווררים – מאוורר עליון של 140 מ"מ ומאוורר אחורי של 120 מ"מ, שניהם בעלי שתי מהירויות. במארז יש 10 מפרצים, כאשר 6 מהם מיועדים לכונני 3.5". כל התוספות האלו במארז שיתומחר באזור ה-200 שקלים – בהחלט הולכות להפוך אותו לאחד הנמכרים בארץ לדעתנו.

תחום עיסוק חדש אליו נכנסה החברה הוא קירורי מים ל-CPU. במסגרת זו הציגה בתערוכה שני מוצרים – ה- Kühler 620 וה-Kühler 920. מדובר בקירורי מים קומפקטים בגודל 120 מ"מ הניתנים להתקנה בתוך מארז המחשב. ה-620 כולל מאוורר אחד של 120 מ"מ וה-920 כולל שניים, כאשר ה-620 יהיה זמין בחודש הבא במחיר של כ-70$ וה-920 יכלול בנוסף גם בקר המתחבר לכניסת פנימית ותוכנה המאפשרת לשלוט על הביצועים ויתומחר בכ-120$.
עוד תחום חדש ב- הוא מערכות רמקולים. כאן הציגה מותג חדש – SoundScience – וחשפה בינתיים מערכת בתצורה של 2.1. מדובר בזוג במארז אלומיניום מוברש, סאב-וופר עוצמתי ומערכת בקרה המפיקים צליל חזק ומקסים. את הסאב ניתן להגדיר ב-3 רמות באס שונות והוא עוצמתי וחזק.

במחיר של 250$, הדומה למחירו של סט רמקולים אחר אותו הציגה חברת Corsair בתערוכה, מדובר במערך רמקולים מצוין. בניגוד לסט של , מציגה את הסט שלה בתור סט לכלל השימושים ולא רק לגיימרים, והיא בהחלט לא תתפלא אם תחליטו לשים את המפלצת הזו בסלון. הבטיחה שהיא מביאה לתחום החדש לא מעט מהידע שלה בנושאי בחירת חומרים, עיבוד מתכות, אקוסטיקה (דיברנו על מארז ה-Sonata – לא?) וכמובן ספקי הכח של המערכת.
 

סט ה-SoundScience של Antec


תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close