כיוון חדש? AMD מחפשת מהנדס CPU לשיפור כרטיסי המסך שלה

12 תגובות

לאחר ש- עשתה שיפורים משמעותיים לתוכנה ולדרייברים של פלטפורמת הגרפיקה שלה, מחפשת החברה מהנדס המתמחה בביצועי (CPU) לשיפור נוסף בתחום 

Mantle1920
דרייבר ה-Mantle מביא עימו שיפורים משמעותיים שאף משתווים לשיפור שמציגה טכנולוגיית ה- 12

AMD מחפשת מהנדס CPU לשיפור דרייברי ה-Catalyst של החברה. המהלך, שנועד לשפר בצורה משמעותית את הביצועים הגרפיים של כרטיסיה, נועד כדי לאפשר ל-AMD להתאים בצורה טובה יותר את התנהלות התוכנה במצבים "עמוסי CPU". ספציפית, AMD מחפשת מהנדס מעבדים המתמחה בייעול ושיפור הביצועים, מה שעלול להצביע על גל חדש של דרייברים בסגנון "Omega" שיביאו עימם שיפורים משמעותיים ואף יכולות חדשות שיכולות לנבוע מעבודה צמודה של מומחה CPU בסביבה גרפית.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


על פי המודעת הרשמית של AMD: "תחומי האחריות של התפקיד כוללים ניתוח של מבחני ומשחקים התלויים ברובם בביצועי CPU למציאת צווארי בקבוק של כח העיבוד בדרייברים של החברה, ביצוע אופטימיזציה של אלו והגשת אופטימיזציה זו לחברות הכותבות את התוכנות שנבדקות. המועמד ינתח את ההשפעה של ארכיטקטורות CPU חדשות על הדרייברים הקיימים כיום ויתרגם את ממצאיו להצעות שיפור. תפקיד זה דורש מהמועמד לשתף פעולה הן עם מהנדסי CPU והן עם מהנדסי GPU במספר מקומות ובמספר רב של חלקי שונים ומגוונים".

איננו יודעים אם האם מדובר בפיתוח של דרייברים חדשים לגמרי לדור הבא של הכרטיסים הגרפיים מפי , אך אנחנו כן שמחים לראות שהחברה מנצלת את הניסיון ואת העבודה שלה בתחום ה-CPU כדרך לשפר את תחום ה-GPU.