50 מיליון קונסולות DS בפחות מ-3 שנים • HWzone
מחשבים

50 מיליון קונסולות DS בפחות מ-3 שנים

על פי ידיעות המתפרסמות השבוע, קונסולת ה-DS של נינטנדו הגיעה השבוע להישג חשוב נוסף כאשר הצליחה למכור 50 מיליון יחידות בתוך פחות מ-3 שנים מאז השקתה. רק לפני חודשיים הודיעה נינטנדו כי בסיס המשתמשים של הקונסולה עומד על קצת יותר מ-47 מיליון אנשים כך שהמספר החדש נשמע הגיוני למדי. יפן מהווה כ-40 אחוזים מכלל היחידות שנמכרו עד היום, עם מספר של 20 מיליון יחידות.

בנינטנדו ממשיכים להשיק ברחבי העולם צבעים נוספים וערכות חדשות של קונסולת ה-DS Lite. לפני מספר שבועות הודיעה נינטנדו כי נוסף על הצבעים לבן, שחור וורוד המשווקים באירופה היא תחל לשווק צבע נוסף, כסף. הצבע החדש ישווק באירופה החל מה-12 באוקטובר ובמחיר הזהה למחיר הנוכחי של הקונסולה, 100 לירות שטרלינג באנגליה ו-150 יורו במדינות גוש היורו. ב-21 באוגוסט החלה החברה לשווק בארה"ב ערכה חדשה הכוללת את קונסולת ה-DS Lite בצבע שהוא שילוב של ארגמן (Crimson) ושחור והמשחק Brain Age 2, במחיר של 150 דולרים. צבע זה מצטרף אל הצבעים לבן, שחור וורוד, המשווקים בארה"ב.

כפי הנראה עובדים בנינטנדו על חידושים מעניינים עבור ה-DS. אחד מהם יוסיף לה האפשרות להבחין בשינויי תנועה של הקונסולה, בדיוק באותו אופן כפי שקיים בשלט של קונסולת ה-Wii. כפי הנראה מדובר באביזר נוסף שיש לרכוש עבור הקונסולה ולא במאפיין חדש עבור הגרסה הבאה של ה-DS, אשר לכולנו ברור כי תגיע בהמשך הדרך.


קונסולת ה-DS Lite החדשה (לחץ על התמונה להגדלה)

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close