שקטים כמו עכברים: ראונדאפ עכברי Nexus

3 תגובות

מבין העכברים
 
במציאות בה מחשב לכל שימוש, הציוד ההיקפי של המחשב מותאם אף הוא לצורכיו של המשתמש. מבין כל סוגי העכברים שבשוק ניתן למצוא כיום עכברים ייעודיים עבור ואפילו עכברים ייעודיים עבור משחקים ספציפיים. נוסף לזאת קיימים גם עכברים בעלי מבנה זעיר המקלים על המשתמשים במחשבים , עכברים לשמאליים, עכברים בעלי עיצובים שונים ומיוחדים ועוד רבים אחרים.
 
מבין ההמונים ישנם גם עכברים בעלי יעוד נוסף, מסתבר: ניכר כי חברת בה נעסוק בביקורת זו שמה את השקט כנר לרגליה, שכן היא מתמחה בין היתר בהפחתת רעשים מציוד חומרה ומחשבים; בין אם מדובר במאווררים, עכברים או מקלדת ואף רגליות גומי המרככות רטט של .
 
קצת שקט
 
במבט ראשון יעוד זה מעט תמוה עבור עכבר מחשב, שכן עוד מימים עברו התרגלנו לאותו צליל אשר מפיק עכבר המחשב בעת לחיצה על אחד ממקשיו, וברוב הפעמים לא היו לנו כל טענות כלפיו. אך האם ניתן להתעלם מאותו צליל גם כאשר אנו יושבים במקום שקט ומנסים לעשות פעולה הדורשת ריכוז או שלווה, כשברקע נעשה שימוש בעכבר מחשב קולני?
 
בדיוק עבור מצבים אלו, חברת מציעה לנו שלוש סדרות של עכברים שקטים, אשר לכל סדרה שני דגמים: עכברים המוצעים בסדרת ה- SM-7000 ו- SM-9000 נבדלים בצבעם ובמרקמם, בעוד הדגמים SM-8000 ו- SM-8500 הם בעלי תכונות זהות לחלוטין, מלבד קישוריות אלחוטית בדגם השני.
 
בביקורת הבאה נבחן עכבר אחד מתוך כל אחת מן הסדרות, והנציגים הם: SM-7000W, SM-8000B ו- SM-9000C.
מה קיבלנו?
 
שלושת הדגמים שקבלנו מגיעים באריזות זהות הן בצורתן והן בהרכבן, כאשר שלושתם חולקים אריזת פלסטיק שקופה ואופיינית עבור עכברי מחשב. כל האריזות מכילות את התכולה הבאה:
  • העכבר עצמו
  • משדר מזערי
  • זוג סוללות
  • מדריך למשתמש

1
2
3
4
5

3
הגב

avatar
Alex Turovsky
Alex Turovsky

מי היבואן של NEXUS בארץ?

אפי
אפי

היבואן של נקסוס
אתה יכול לראות מי היבואן באתר של נקסוס
http://www.nexustek.nl/

WHO
WHO

פלונטר ולוג'יק PC
פלונטר ולוג'יק PC
http://www.plonter.co.il
http://www.logicpc.co.il