שעות אחרונות למימון: המקלדת השווה חצי מיליון דולר • HWzone
מחשביםציוד הקפי

שעות אחרונות למימון: המקלדת השווה חצי מיליון דולר

חברה בשם Keychron מציעה לכם הזדמנות להשקיע במקלדת מכאנית איכותית ואלחוטית – עם מחיר התחלתי של 69 דולר

להשקיע כספים בפרוייקט מימון המונים זו פעולה שתמיד טומנת בחובה סיכון מסויים – אבל אם כבר לעשות את זה, עדיף שזה יהיה עם מוצר של חברה אשר הוכיחה את עצמה בכמה מיזמים דומים בעבר. אם אתם מחפשים להתחדש במקלדת עדכנית וראויה תוכלו לעשות זאת בשעות הקרוב בנחת, עם ה-Keychron K4 שמהווה פרוייקט שלישי בפלטפורמת עבור אותה חברה שמקורה בהונג קונג.

מדובר במקלדת מכאנית קומפקטית עם 100 מקשים אשר ניתן להשתמש בה הן בתצורה חוטית והן בתצורה אלחוטית בהתבסס על מובנית בקיבולת 4,000mAh, עם אפשרות לקישור אל מול שלושה מכשירים שונים במקביל תודות לקישוריות , עם הארה אחורית בגוון לבן או בגוון צבעוני לבחירת המשתמש – ועם אפשרות בחירה בין מנגנוני מקשים מכאניים מבית חברת Gateron (עם אפשרות בחירה בין ארבעה סוגים עם מאפייני התנגדות ושמע שונים) או מקשים מכאניים אופטיים מדגם LK Optic של חברת Bloody.

זו עשויה להיות המקלדת המגוונת ביותר בסביבה – ובמחירים תחרותיים בהחלט

את ה-Keychron K4 ניתן לקבל במעטפת פלסטיק במשקל של 760 גרם או עם מעטפת אלומיניום שחורה יוקרתית יותר במשקל של 930 גרם – ולמרות שצריך להודות כי לא מדובר בעיצוב המרשים ביותר למקלדת שפגשנו בשוק יש כאן יחס עלות-תועלת מרשים בהחלט לכל מי שמעוניינים במקלדת אלחוטית איכותית שמותאמת לפעולה כמעט עם כל מערכת הפעלה מודרנית, כולל ו-.

אפשרות בחירה בין מקשים מכאניים מכמה סוגים, ובין מקשים אופטיים שזמינים גם הם בשתי תצורות עם מאפייני שימוש שונים, היא לא משהו שרואים בשוק הזה בכל יום

מחיר הבסיס של ה-Keychrone K4 כעת, עם הארה בגוון לבן בלבד, מעטפת פלסטיק ומנגנוני Gateron, עומד על 69 דולר בלבד – עם תוספת של 42 דולר עבור משלוח לארץ – כ-400 שקלים. דגם עם מעטפת אלומיניום, הארה אחורית צבעונית ומנגנוני Gateron יעלה 131 דולר (470 שקלים לערך) כולל משלוח, וכך יעלה גם דגם עם מנגנוני מכאניים אופטיים, מעטפת פלסטיק והארה אחורית צבעונית. המשלוחים עבור לקוחות שישקיעו במיזם אמורים להתחיל כבר במהלך החודש הבא – כך שמדובר כאן בעוד בונוס יחסי לעומת הרבה פרוייקטים דומים אחרים בהם התוצר עשוי להגיע רק שנה או אפילו יותר אחרי ההשקעה הכספית הראשונית של הצרכן.

מה דעתכם על המקלדת המסקרנת הזו, שהצליחה לצבור השקעות בסך של יותר מ-700,000 דולר ממעל ל-7,000 גולשים? בואו לדבר על זה בתגובות – ושימו לב כי נותרה יממה אחת בלבד עד לסיום מיזם הגיוס.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר באתר Kickstarter

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close