שמועות לגבי iPhone • HWzone
מחשבים

שמועות לגבי iPhone

הטבע מתעב ואקום, לכן האמת היא שהיינו קצת מודאגים לגבי המחסור בשמועות על Apple בזמן האחרון, וציפינו בחשש מסויים להיות עדים לאיזושהי הפרעה לא טבעית ברצף הזמן-חלל. למרבה המזל, הח'ברה ב-Barron’s Online מיהרו למלא את החלל הריק עם ציטוט של שני אנליסטים מ-Morgan Stanley הטוענים כי סטיב ג'ובס וחבריו עובדים קשה על פיתוח של iPod הכולל פונקציונאליות של טלפון, אשר באופן טבעי החלטנו לכנות אותו iPhone.
Johnny Chan מ-Morgan Stanley משער כי Apple עשוייה לתת ליצרן האלקטרוניקה הטייוואני Hon Hai Precision תפקיד בייצור הטלפון, בעוד שאנליסט אחר מציע כי Green Point Enterprises (אף הם מטייוואן) עשויים גם כן לקחת חלק באקשן.

לצערנו, זה כל המידע שיש לנו נכון לרגע זה. אבל, בשל כל ה-Buzz סביב המכשיר הזה, Apple חייבת לבשל משהו בכיוון. רק כדי לסבר את האוזן, אנחנו חייבים לציין כי השמועות לגבי ה-iPhone (אם כך יקראו לו בכלל) מסתובבות ברחבי קהיליית ה-Mac מזה שנים (עוד מלפני שנת 2001).
אגב, שיתוף פעולה מצד Apple ו-Motorola ב-2004 הוליד את ה-Motorola E790 Apple iTunes phone – טלפון סלולארי תוצרת Motorola התומך בגירסה ניידת של iTunes. לדברי סטיב ג'ובס, מנכ"ל Apple, ה-E790 לא אמור להתחרות ב-iPod, אלא להוות אביזר משלים שלו, כך שזהו לא ה-iPhone לו אנו מצפים ושהפך כבר למעין אגדה אורבאנית.
עדכונים בהמשך…

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


למקור

אגב, בתמונה אחד מדגמי הקונספט הרבים של “iPhone” שהוצגו בעבר, ולא משהו שתוכלו למצוא בקרוב על המדפים.


תגיות

5 תגובות

 1. אחלה כתבה
  ואחלה כתיבה
  "הטבע מתעב ואקום… וציפינו בחשש מסויים להיות עדים לאיזושהי הפרעה לא טבעית ברצף הזמן-חלל"
  :)

 2. מעניין אם תהיה לו גם מצלמה נורמלית
  הגיע הזמן שיהיה מכשיר שמסוגל לעשות הכל כמו שצריך.. אם כי לא בטוח שמאפל תגיע הישועה..

 3. יש טעות בכתבה
  שימו לב, הדגם של מוטורולה בעל יכולות ה- iTunes הוא לא E790, אלא E1 ROKR.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close