כרטיסי ה-GeForce RTX הניידים בדרך לחשיפה רשמית? • HWzone
מחשביםכרטיסי מסךמחשבים ניידים

כרטיסי ה-GeForce RTX הניידים בדרך לחשיפה רשמית?

האם תערוכת CES המתקרבת תהיה הבמה להשקת כרטיסי Mobility RTX – לצד ה- 2060 השולחני?

עם התוכניות הגרנדיזיות של AMD עבור התערוכה שתחל ב-8 בינואר 2019, טבעי לשמוע הערכות גם על תוכניות השקה גדולות נגדיות של – אשר יתמקדו ככל הנראה בממלכה שבה יש לה מעט מאוד תחרות.

לפי המידע שמתפשט לו במהירות ברשת עתה, תשיק ב-CES משפחה מגוונת שלמה של דגמי Mobility מודרניים – החל מה- RTX 2080 וה- RTX 2070 המוביל, דרך ה- RTX 2060 וכלה ב- RTX 2050 Ti ו- 2050.

– בקרוב מאוד גם למחשבים ניידים?

לא ידוע בשלב הזה האם דגמי ה-RTX 2080 ו-RTX 2070 יכילו חומרה זהה לזו של הדגמים השולחניים המקבילים להם, כפי שהיה בדור ה-Pascal המהפכני בתחום הנייד, וכמו כן לא לגמרי ברור האם דגמי ה-2060 וה-2050 אכן יישאו את שם ה-RTX הטרי, או שמא יסתפקו בכינוי ה-GTX המוכר לנו מעבר ויוותרו על יישום של ליבות ה-RT לעקיבת קרניים משיקולי מימדים, תפוקה או חסכון בחיי .

מה שכן ברור כמעט לגמרי הוא שב- ימשיכו להציע גם דגמי Max-Q חסכוניים במיוחד שיספקו כוח עיבוד בלתי מבוטל במחשבים דקים, קלים ויוקרתיים – תחילה עבור הדגמים המובילים אך בהמשך כנראה עבור כלל המוצרים במשפחה, ממש כפי שקרה בסופו של דבר גם בדור יחידות העיבוד הגראפיות הנוכחי.

מותג ה-Max-Q שמתיימר להעניק מקסימום במעטפת הספק צנועה כלל הניתן אמור להמשיך להיות חלק מרכזי בשוק הנייד של NVIDIA

ההצגה הראשונית של דגמי ה-Mobility בדור ה-Turing עשוי להתרחש כבר ב-6 בינואר, עוד לפני פתיחת השערים הרשמית של CES, אך ביקורות ביצועים ממשיות עבור הדגמים יהיו זמינות כנראה רק לקראת סוף החודש הבא, בצמוד למועד בו נראה חדשים ראשונים המשלבים בתוכם את הכרטיסים הגראפיים.

עוד מוצר שעשוי לזכות לזמן במה בתערוכת הטכנולוגיה הגדולה הוא ה-RTX 2060 – הפעם בגרסתו הנייחת, אשר כבר נצפה במאגר מבחן הביצועים של המשחק Final Fantasy XV, לכאורה, עם שגבוהים בכ-30 אחוזים בהשוואה לאלו של ה- GTX 1060 6GB העדכני. כמובן שיהיה קשה לצאת בהצהרות אודות שיפור זה בהתבסס על מבחן יחיד ומוצר שאינו רשמי או סופי – וגם משום שאנחנו טרם יודעים באיזה תג מחיר יתומחר הדגם הטרי, כאשר ברור לגמרי שיהיה גם יקר בצורה בלתי מבוטלת בהשוואה לקודמו מעידן ה-.

RTX 2060 השולחני בפעולה, לכאורה – קרוב מאוד ל- GTX 1070

היקף השמועות והנבואות שעוסקים בתערוכת CES 2019 צומח במהירות, והמגמה הזו עתידה להגיע לשיא במהלך השבועות הקרובים – מקווים שאתם מוכנים לבצע את המסע הזה ביחד איתנו.

תגיות
Back to top button
Close
Close