שיתוף פעולה טכנולוגי-שיווקי: ה-Radeon RX 6900 XT המרשים שאי אפשר לקנות

ההשקה של Halo Infinite מתקרבת אלינו במהירות, גם עבור הקונסולות וגם במחשבים האישיים – ובמיקרוסופט מגייסים את AMD לשיתוף פעולה שיגרום לחובבי החומרה להסתקרן

בפעם הראשונה בהיסטוריה של סדרת Halo (הראשית), אנו עומדים לראות השקה של משחק במקביל הן עבור קונסולת Xbox והן עבור מחשבים אישיים – ואם נבחר להתעלם לרגע מהעניין מחסרונו התמוה של Halo 5 עבור אנשי ה-PC קל לראות כי מדובר כאן באירוע בעל פוטנציאל גדול עבור היוצרים. פוטנציאל לשיווק משולב של חומרה ממותגת, למשל, כפי שמתנדבת להדגים כעת AMD בכבודה ובעצמה.

מיקרוסופט ו-AMD שילבו כוחות בכדי ליצור את כרטיס המסך האולטימטיבי עבור מעריצי המותג. מהדורה מיוחדת ובלעדית של ה-Radeon RX 6900 XT העוצמתי עם עיצוב בהשראת Halo Infinite, כולל הצבע הירוק הצבאי המפורסם הן בחלק הקדמי והן בפלטת פיזור החום האחורית ואלמנט צהוב-מוזהב במרכז שמזכיר את הקסדה של מאסטר צ'יף. יש גם לוגו של המשחק שבדרך ועוד כמה סימונים קטנים שיקרצו לאלו שמכירים את המשחקים הקודמים בצורה מקיפה – אך בדומה למהדורות מוגבלות אחרות בעבר גם את זו לא ניתן יהיה לרכוש בצורה ישירה בחנויות בעצם, אלא רק להשיג בתור פריט אספנות במסגרת תחרויות והגרלות שמיקרוסופט ושותפותיה אמורות לערוך בזמן הקרוב.

מהדורה בלעדית מיוחד וחגיגית, אשר מזכירה לנו כי ההשקה הרשמית של משחק הפעולה המבטיח מתקרבת ובמקביל מזכירה גם כמה קשה למצוא כרטיסי מסך עוצמתיים בחנויות בימים אלה

אין לנו שום אינדיקציה לכך שהמהדורה הזו של ה-RX 6900 XT תהיה מהירה או עוצמתית מהגרסאות הסטנדרטיות של AMD לדגם זה, אך עצם החשיפה שלו מהווה הזדמנות ותירוץ לדבר על Halo Infinite, שהותאם מבעוד מועד לחומרות מודרניות של AMD ויתמוך בטכנולוגיות ה-FreeSync Premium ו-FreeSync Premium Pro, אך לא בעקיבת קרניים (שאמורה להגיע כעדכון בשלב מאוחר יותר) ולא בטכנולוגיית ה-FSR (אשר טרם קיבלה התייחסות רשמית מהמפתחים אך בהחלט תוכל להתווסף למשחק בהמשך).

מוצרים Halo Infinite ממותגים שכן תוכלו לקנות בחנות הטכנולוגיה הקרובה אליכם יגיעו אלינו מ-Razer, אשר כרתה גם היא ברית עם מיקרוסופט ו-343Industries ומתכננת להציע אוזניות, עכבר, מקלדת ומשטח עבודה עם גוונים וסמלילים מוכרים, בתקווה שהאוהדים הרבים ישתכנעו כי הדרך הטובה ביותר לחוות את הפרק החדש היא באמצעות ציוד זה.

מאוכזבים מזה שלא תוכלו לקנות כרטיס מסך בהשראת Halo? חברת Razer תשמח להציע לכם כמה וכמה אלטרנטיבות

Halo Infinite יגיע אל קונסולות ה-Xbox Series S ו-Xbox Series X, אל קונסולות ה-Xbox One לסוגיהן ואל מחשבים אישיים מבוססי חלונות (דרך החנות המקוונת של מיקרוסופט ופלטפורמת Steam במקביל) ב-8 בדצמבר, עם דרישות מערכתיות שכוללות Radeon RX 570 ו-GeForce GTX 1050 Ti בתור סף מינימלי ו-Radeon RX 5700 XT או GeForce RTX 2070 ומעבד מתומן ליבות מודרני בתור הדרישות האופטימליות לחוויית משחק איכותית.

מתכננים לקנות אותו כמה שיותר קרוב למועד ההשקה, או לא מבינים למה אנשים ממשיכים להתלהב מהספרטני הירקרק שני עשורים אחרי הופעת הבכורה שלו במדיום? מוזמנים לשתף בתגובות.