שיא אחד אחרון לפני שנפרדים: ה-GeForce GTX 980 Ti הומהר ל-2.2GHz • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

שיא אחד אחרון לפני שנפרדים: ה-GeForce GTX 980 Ti הומהר ל-2.2GHz

האוברקלוקר הנודע K|NGP|N השתמש בדגם שהוא עצמו סייע ל- ליצור בכדי לשבור את שיא המהירות ומספר שיאי עבור הליבה המובילה של NVIDIA

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בחצי השנה האחרונה התרגלנו לראות את כרטיסי ה-GeForce GTX 980 Ti של שוברים שלל שיאי ביצועים, ובכל זאת נראה שעוד נותר מעט פונטציאל לשיפור – כפי שמוכיח עכשיו K|NGP|N בשיתוף עם חברת .

האוברקלוקר המפורסם (שלא לומר אגדי) עשה שימוש בדגם היקר שנושא את שמו ונוצר בידי EVGA, בסיוע של חנקן נוזלי כמובן, בכדי לבצע לתדר שיא של 2,203MHz, הגבוה ביותר עבור GTTX 980 Ti, שגם היה יציב מספיק בכדי לאפשר לו לשבור את תוצאות השיא עבור כרטיס מסך בודד במבחן ה-3DMark Fire Strike, בגירסה הסטנדרטית, בגירסת ה- ובגירסת ה-Ultra.

kingt1

הזדמן לנו לראות כרטיסי מסך שהומהרו לתדר עבודה גבוה עוד יותר מזה שהוזכר בפיסקה הקודמת, בעיקר עבור ה- הסטנדרטי – אך כן כאמור מדובר בתדר הגבוה ביותר אליו הגיעה גירסת ה-Ti, ומה שהכי מדהים כאן הוא העובדה ששני הדגמים הללו עדיין מתבססים על ליטוגרפיית ה-28 ננומטר הוותיקה, שעבורה בתחילת הדרך אפילו תדרים של מעל לג'יגה-הרץ בודד (עבור ליבות גראפיות) נשמעו כמו פנטזיה.

kingt3

אילו שיאים נוספים, בקירור LN2 אקזוטי או בהתבסס על קירורי אוויר ומים מסורתיים יותר, ממתינים לנו מעבר לפינה עם המעבר לתהליכי ייצור של 16 ננומטר ו-14 ננומטר? אנחנו מקווים להתחיל ולגלות את התשובות עוד לפני אמצע שנת 2016.


תגיות
Back to top button
Close
Close