שונה אבל דומה: סמסונג מציגה כונן SSD נייד חדש • HWzone
CES 2016מחשביםאחסון

שונה אבל דומה: סמסונג מציגה כונן SSD נייד חדש

זוכרים את כונן ה-T1 המיניאטורי של משנה שעברה? עכשיו יש לו אח עם גוף מתכתי ונפח מירבי כפול

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


שוק כונני ה-SSD החיצוניים, אשר מהווים שידרוג של כונני ה-USB המהירים בכל הנוגע לביצועים וליחסי העלות-תועלת שמגיעים במסגרת מימדים מעט יותר גדולים, ממשיך לתפוח עם דגם חדש מבית סמסונג, אשר קיבל את השם T3 ויהיה (ככל הנראה) היורש הרשמי של כונן ה-T1, שהושק לפני שנה בדיוק.

בחברת הענק לא חשפו כמעט שום פרט טכני על הדגם החדש, אך אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שהמפרט הפנימי דומה לדור הקודם – כלומר קרוב לזה של כונני ה-EVO 850, עם איבוד ביצועים מסויים שנובע מהמרת ממשק ה-SATA הפנימי הסטנדרטי לממשק USB חיצוני שתומך ב'חיבור חם' של ההתקן. השינוי המשמעותי הוא תוספת של נפח 2 טרה-בייט לקו המוצרים, בדומה לתוספת דומה לקו ה-EVO 850 שהתאפשרה תודות לבקר עדכני מבית עצמה ותמיכה בזכרון מטמון רב יותר.

sst1

שינויים נוספים בדגם החדש הם מעטפת מעודכנת שעשויה ממתכת במקום פלסטיק (ונראית טוב יותר, לטעמנו), וכמו כן חיבור Type C סימטרי עדכני – אם כי כזה בעל תמיכה במהירות עבודה של עד 5 ג'יגה-ביט בשנייה לצערנו, בדומה לחיבורי 3.0 Type A סטנדרטיים, ולא עד 10 ג'יגה-בייט בשנייה כפי שמציע תקן ה- 3.1.

sst2

כונני ה-T3 החדשים אמורים להגיע לחנויות בחודש מרץ הקרוב, ואנחנו מקווים שהמחיר שלהם יהיה אטרקטיבי יותר מזה של כונני ה-T1, על מנת להתחרות בצורה טובה יותר בכונני ה-SSD הניידים של סאנדיסק, אשר זמינים כבר היום בנפחים של עד 2 טרה-בייט ועם חיבורי Type C.

ה-T3 (מימין) בהשוואה ל-T1 - קצת יותר גדול וכבד, אך גם נראה הרבה יותר אלגנטי ואיכותי
ה-T3 (מימין) בהשוואה ל-T1 – קצת יותר גדול וכבד, אך גם נראה הרבה יותר אלגנטי ואיכותי

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close