רשמי: תוכנית בטא ל-SP1 עבור ויסטה • HWzone
מחשבים

רשמי: תוכנית בטא ל-SP1 עבור ויסטה

מיקרוסופט הודיעה היום באופן רשמי כי בחברה עובדים על חבילת שירות ראשונה (SP1) עבור מערכת ההפעלה החדשה ויסטה. על פי המידע שחשפה החברה, היא החלה בפריסה של גרסת בטא לבודקים החברים בתוכנית הבטא של SP1 עבור ויסטה. עד כה כללה התוכנית קבוצה מצומצמת מאוד של בודקים אשר קיבלו לידיהם את הגרסה הראשונית (Preview) של הבטא וסיפקו משוב למפתחים. בשבועות הקרובים צוות המפתחים יוציא את גרסת הבטא הרשמית הראשונה של SP1 ויכלול מספר רב יותר של בודקים, יותר מ-10,000 אנשים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מיקרוסופט טרחה לציין כי למרות שבחברה עובדים כעת על SP1 הרי שחלק מן העדכונים זמינים כבר דרך Windows Update. למשל, שני העדכונים 938979 ו-938194 עליהם כתבנו לפני מספר שבועות נוספו השבוע להורדה דרך Windows Update. בחברה מציינים כי למרות שהם ימשיכו לספק חבילות שירות לתוכנות שלהם, כחלק ממהלך החיים של התוכנה, הרי שהם עושים שימוש רב יותר ביכולת של הפצת עדכונים רשמיים באמצעות הורדה ישירה דרך Windows Update.

חבילת שירות ראשונה בקרוב
עוד הודיעה מיקרוסופט כי SP1 צפויה להיות זמינה ברבעון הראשון של 2008, כלומר, כל הדיווחים הקודמים על הגעתה של החבילה בנובמבר או מתישהוא במהלך הרבעון הרביעי של 2007 אינם תקפים יותר. נוסף על כך, צוות הפיתוח של SP1 לויסטה מיישר קו עם זה של Windows Server 2008. ההשקה של מערכת ההפעלה החדשה לשרתים מתוכננת כעת ל-27 לפברואר 2008, זאת לאחר שהחברה הודיעה על דחיית ההשקה שלהם.

ומה לגבי SP3 ל-XP? במיקרוסופט לא חשפו מידע נוסף מעבר למה שנחשף בעבר, אולם ציינו כי חבילת השירות השלישית של XP מיועדת להגיע במהלך המחצית הראשונה של 2008. כפי הנראה, SP3 תהיה אוסף של כל העדכונים ל- שיצאו לאחר השקתה של SP2 במהלך 2006 ולא תכלול שינויים מיוחדים ומרחיקי לכת.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close