רק זה היה חסר: כונן ה-SSD הראשון עם הארה צבעונית

חשבתם שיש רכיבי חומרה שאופנת שילוב נוריות הלד פסחה עליהם? לקינגסטון יש הפתעה עבורכם

כמעט כל מוצר חדש שעשוי להיות מקושר איכשהו לגיימינג מגיע כיום עם תוספת של הארת לד צבעונית – לרוב אף כזאת שמגודרת "חכמה" וניתנת לשליטה והתאמה אישית באמצעות יישומים תוכנתיים שונים. כנראה שיש הצדקה מסחרית טובה מאוד שעומדת כל זה, ואף גורמת ליצרניות השונות לחפש עוד ועוד הזדמנויות לשלב את הגימיק המוצלח בנישות חדשות – בדיוק כפי שהמחישה לנו חטיבת הגיימינג של חברת קינגסטון, HyperX, עם הצגתו של כונן ה-SSD הראשון בעל הארה מובנית.

ה-HyperX Fury RGB הוא כונן אחסון פנימי סטנדרטי למדי בתצורת 2.5 אינץ', עם נפחים שבין 240 ג'יגה-בייט ל-960 ג'יגה-בייט בהתבסס על שבבי BiCS תלת מימדיים מבית טושיבה ובשילוב בקר SATA כלשהו שמעניק מהירויות העברה רציפות של עד 550 מגה-בייט בשנייה. מה שגורם לו לבלוט הוא העיצוב החיצוני שלו כאמור, עם מעטפת מתכתית שכוללת איקס גדול במרכזה – ומספר אלמנטים בהם משובצות נורות לד צבעוניות, כולל לוגו ה-HyperX במרכזו של המוצר.

כבר ראינו כונני SSD מסוג M.2 עם גוף קירור מואר – אך זו הפעם הראשונה בה אנחנו רואים את זה מובנה בתוך כונן 2.5 אינץ' שכזה

שליטה בהארה האחורית תתבצע באמצעות היישום Aura Sync מבית אסוס, או באמצעות תוכנת RGB Fusion של Gigabyte – ולמרות שהמוצר כמעט בוודאות לא ישבור שום שיאי ביצועים ואף יהיה יקר יותר מדגמים בעלי ביצועים זהים במראה ויזואלי צנוע ופשוט יותר, נראה כי יהיה כאן פוטנציאל לא קטן לקרות לגיימרים צעירים שחולמים להרכיב את המערכת הצבעונית והבוהקת ביותר שאפשר לדמיין, או עבור חובבי מודינג שכונן מסוג זה יוכל להשלים להם את הסצינה האומנותית שעליה הם עובדים.

הביצועים עצמם לא נשמעים מרשימים במיוחד (למרות שעדיין אין לנו תמונת מצב מלאה), אבל במוצר שכזה יתכן כי זה לא באמת חשוב

לא כולם יאהבו את הכיוון הזה, אין ספק – אך מצד שני אנחנו לא נופתע אם מדובר בסנונית ראשונה לפני גל של מוצרי אחסון צבעוניים דומים.