רענון לחבילת שרות של ויסטה

20 תגובות

שוחררה גרסת רענון לחבילת העדכונים SP1 של מערכת ההפעלה ויסטה. הגרסה תוכננה להיבדק על ידי 15,000 משתמשים המריצים את SP1 אשר יצטרכו להסיר לשם כך את ה-SP1 RC שכבר מותקנת במחשביהם, אולם כעת זמינה לכולם.
 
מיקרוסופט שחררה ביום שישי האחרון לציבור הרחב גרסה מתוקנת של חבילת העדכונים שלה לויסטה, ה-SP1. השם שנבחר לתיקון הוא "רענון" – Windows Vista Service Pack 1 RC Refresh. חבילת העדכונים זמינה להורדה מאתר העדכונים של כולל הוראות ההתקנה למי שמעוניין.
 
לפי הוראות ההתקנה של העדכון, יש להסיר תחילה כל התקנה קודמת של SP1 RC לפני התקנת העדכון. ניתן לבצע את העדכון דרך מערכת העדכונים האוטומטית של ויסטה או להוריד את החבילה ולהתקין ידנית. על פי ההוראות באתר, ההסרה של חבילת העדכונים כרוכה במספר אתחולים של המערכת שלאחריה יש לחכות כשעה עד להתקנה של העדכון הבא, וזאת בכדי לאפשר לשירות ההתקנה לסיים את עבודתו ולנקות את הדרוש לקראת ההתקנה הבאה. אי ציות להוראות ההתקנה עלול לגרום לשגיאות בעת התקנת העדכון החדש, כך מוסבר בהוראות.
 
לאלה מכם שחייבים לנסות את העדכון, יש לציין כי גם ההתקנה של הרענון מייגעת למדי. ישנם שלושה עדכוני חובה בטרם התקנת חבילת העדכונים החדשה אשר כל אחד מהם דורש אתחול של המערכת. לאחריהם יש להמתין כ-15 דקות. לאחר מכן ניתן תאפשר המערכת להתקין את העדכון. חבילת העדכונים SP1 מיועדת להיות זמינה, על פי התכנון, ברבע הראשון של 2008 ומיקרוסופט מתכוונת לעמוד בתכנית, כך נמסר.