קירור חדש נכנס למשחק: Cooler Master MasterAir G200P

זקוקים לקירור אפקטיבי עבור מערכות קטנות וצרות? כדאי שתעיפו מבט על המוצר החדש של החברה הטאיוואנית הנודעת

קצת אחרי שהכרנו לכם את הדגם השחור האלגנטי החדש מבית Noctua שדורש גובה של 37 מילימטרים מעל ללוח האם בכדי לקרר את המעבד שלכם – נוחת מתחרה חדש ומעניין מאוד מבית Cooler Master שמציע יכולות דומות ואף טובות יותר עם גובה של 39.4 מילימטרים.

ה-MasterAir G200P מבוסס על צמד צינורות חום מעוגלים מנחושת שנמצאים בתוך מעטפת מלבנית של סנפירי אלומיניום – ומעל לכל אלו נמצא מאוורר יחיד בקוטר 92 מילימטרים צנוע עם הארת RGB צבעונית מובנית. המאפיינים הללו מגיעים עם רוחב של 92 מילימטרים בלבד, אורך של 95 מילימטרים ובעיקר גובה של 39.4 מילימטרים, כך שלא אמורה להיות בעיה לשלב את ה-G200P בשום מארז ולוח אם המותאמים לתצורת ה-Mini-ITX, ללא תלות בסוג הזכרונות הדינאמיים בהם ייעשה שימוש.

מגיע עם שנתיים אחריות ועם תאימות מהקופסה לרובם המוחלט של מעבדי המיינסטרים מבית אינטל ו-AMD

Cooler Master תציע את גוף הקירור עם בקר ה-C10 הזעיר שיאפשר שליטה על סוג, גוון ועוצמת ההארה – ללא צורך בהתקנת יישומים תוכנתיים כלשהם. המאוורר שבמוצג מיועד לפעול במהירויות של בין 600 סל"ד כבסיס ל-2,800 סל"ד בקצה העליון, עם יכולות פיזור חום שמתאימות גם למעבדי 95 וואט עוצמתיים ועם הבטחה לעוצמת רעש מירבית של עד 28 דציבל מעל רמת רעש חדש ממוצעת.

יהיה מעניין לראות בחינות של יכולות ה-G200P מול קירורים אחרים בגובה מלא של פחות מ-40 מילימטרים – ולהכריע מי מלך התחום העכשווי

חושבים שזה המוצר שראוי להוות את הבסיס למערכת המחשב הביתית הבאה שלכם? את ה-G200P עם תאימות הן לתושבת ה-AM4 מבית AMD והן לתושבות ה-LGA 115X השונות של אינטל מהעשור האחרון ניתן להשיג כבר עתה באמאזון ארצות הברית עם תג מחיר של 45 דולר – כאשר תוספת של עוד מוצר בשווי 5 דולר ומעלה תאפשר לכם ליהנות ממשלוח חינם ללא צורך בתוספות עבור מסים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר בחנות של Amazon