קירור מים בהתאמה להמונים: Corsair נכנסת לעולם עשה-זאת-בעצמך • HWzone
ספיישליםComputex 2019מחשביםקירור

קירור מים בהתאמה להמונים: Corsair נכנסת לעולם עשה-זאת-בעצמך

חברת החומרה והציוד ההיקפי הפופולרית משיקה סוף כל סוף מוצרי מים להרכבה עצמית

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


במשך שנה וחצי כעת מעניקה לנו יצרנית החומרה שלל טיזרים וקדימונים לקו מוצרים שירענן את השוק. מדובר כמובן בסדרת ה-Hydro X שלה, אותה היא סוף כל סוף השיקה ומציגה בגאווה בתערוכת Computex השנה.

Hydro X היא שילוב כוחות של היכולת של Corsair לבחור חלקים המתאימים לה, ושל יצרניות קירורי המים השונות בעולם. ההיצע אינו גדול במיוחד, אך רוב ההתחלות הן צנועות ובמידה. באתר Corsair כבר ניתן לבחור את חלקי המערכת הרצוים לקירור במים ו- תעניק ויזואליזציה שתעזור לתכנן את מעגל הקירור המועדף.

המיתוג על רכיבי המערכת השונים – של . יצור אותם החלקים שייך לרוב ליצרניות דוגמת Bitspower, HardwareLabs ואחרות טובות. המשאבה הזמינה היא תוצאת Laing ודגם D5 37W שהיא לא פחות מהמשאבה המתקדמת והאמינה שלהם בשנים האחרונות. עיצוב ויצור המיכלים נעשה על ידי עצמה.

משמעות המהלך הזה של הוא שהיא יכולה להשתמש גם בערוצי ההפצה הרשמיים שלה דרך יבואנים על מנת לעשות חיים קלים לאלו שרוצים ציוד מים בזמינות מיידית.

נכון לעת זאת לא ברור מתי רכיבים אלו יגיעו לארץ וכמה יעלו הרכיבים, והאם הם בכלל יגיעו בזמן הקרוב דרך היבואנים לארץ מחוץ לאתר הרשמי. אנו מקווים שההיצע יגדל עם הזמן על מנת להעניק יותר אפשרויות למשתמשים השאפתנים.

כמיטב המסורת לחלקים כמו המיכל, הבלוק למעבד והבלוק לכרטיס המסך – הכל מצויד בנורות RGB והכל נשלט דרך אותה התוכנה של , ה-iCUE. כך אפשר לשלב בסכנרון ובשליטה גם את הזיכרון, המארז וחלקים שונים תוצרת .


תגיות
Back to top button
Close