קולר מאסטר מציגה: שיתוף פעולה מעניין עם אסוס • HWzone
מחשביםמארזים וספקי כוחלוחות אם

קולר מאסטר מציגה: שיתוף פעולה מעניין עם אסוס

היכונו לראות , קירורים וספקי כוח חדשים תחת מותג ה-TUF הפופולרי של מובילת עולם לוחות האם

מותג ה-TUF, או The Ultimate Force אם תרצו, מבית הוא כנראה לא הפופולרי או היוקרתי ביותר של החברה הטאיוואנית המגוונת, אך הוא בהחלט סיפק לנו תוצרים מעניינים לאורך השנים – לוחות-אם ממשפחת ה-Sabertooth עם מפזרי חום שלמים על כלל פני השטח שלהם, למשל.

עכשיו, שיתוף פעולה טרי עם עשוי לקחת את משפחת המוצרים "הצבאית" הזו לגבהים חדשים – ועם מנעד מוצרים גדול משמעותית.

במסגרת המיזם החדש, קולר מאסטר תהיה זו שתספק אמצעי , ספקי כוח ואף שלמים שיעוצבו ויזואלית באופן התואם את סדרת ה-TUF Gaming הטרייה מבית , שהיא בתורה מעין התפתחות עממית מעט יותר של מוצרי ה-TUF המוקדמים – הכל בדגש על גווני צהוב וכתום בוהקים ואלמנטים של מדי הסוואה, עם מטרה לספק מראה ייחודי ואמינות גבוהה לאורך זמן בתגי מחיר תחרותיים ככל האפשר.

גופי הקירור החדשים – צהובים וגם צבעוניים

המוצרים הראשונים שיוצעו תחת הברית החדשה והמסקרנת הזו יהיו צמד קירורי אוויר, מסוג MasterAir MA410M בעל שמונה צינורות להולכת חום אל בלוק אלומיניום בודד וצמד מאווררים המעטרים אותו מכל צד וגם מסוג MasterAir MA620P עם 12 צינורות הולכת חום אל צמד בלוקים מתכתיים וצמד מאווררים אקטיביים, ספקי כוח ממשפחת MasterWatt עם הספקים כוללים של בין 450 וואט ל-750 וואט – וגם מארז MasterBox MB500 עם עיטורים על חיפוי הזכוכית הצדדי שלו ועוד בונוסים חזותיים.

ספקי הכוח מציעים, כמו בדרך כלל, את העיצוב המאופק ביותר מבין כלל המוצרים

סביר להניח כי בהמשך נראה עוד מוצרים שיוצגו תחת הכינוי המחייב TUF Gaming Alliance, בתקווה לספק לחובבי המודינג ומרכיבי המערכות עוד הזדמנויות ליצירה והבעה אישית, ואנחנו מוכרחים להודות כי כל עוד התמחורים יהיו מוצדקים והגיוניים – אנחנו ממש לא נתנגד לכך. מה דעתכם? כמו תמיד, בואו לדבר על זה בתגובות.

נקווה להמשך שיתוף פעולה פורה ומעניין בין צמד הטאיוואניות הגדולות הללו

תגיות
Back to top button
Close
Close