קולר מאסטר מציגה: עכבר גיימינג צבעוני בזיל הזול • HWzone
מחשביםציוד הקפי

קולר מאסטר מציגה: עכבר גיימינג צבעוני בזיל הזול

דגם ה-CM310 מציע חיישן אופטי עם דיוק גבוה במיוחד במחיר שיהיה גבוה רק במעט מ-100 שקלים חדשים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חברת מצליחה להוכיח פעם אחר פעם את היכולות שלה לספק ציוד היקפי ראוי במחירים סבירים עד מאוד – ואנחנו מקווים כי גם עכבר הגיימינג הטרי שלה יעמוד במשימה הזו, עם בסיס שנשמע ונראה מרשים מאוד ביחס לתג המחיר הרשמי.

עכבר ה-CM310 מציע מעטפת פלסטיק שחורה עם הארת לד צבעונית (עם חמישה מצבי תצוגה מובנים) נאה שמקיפה את אותו נראית מכל זווית שבה תסתכלו עליו, בתוספת ללוגו ולגלגל הלחצן האמצעי אשר זוהרים גם הם בצבע סגול – ומתחת לפני השטח נמצא חיישן אופטי מדגם Pixart A3328 עם קצב דגימה של 1,000 הרץ אשר תומך ב-7 רמות רגישות שונות החל מ-500DPI ועד ל-10,000DPI לאלו שמעוניינים בגיימינג מהיר במיוחד עם זמני תגובה מינימליים ככל האפשר.

שילוב של שחור מינימליסטי ופס צבעוני דק, אשר מסגיר את שימוש העיקרי למשחקים

העכבר הטרי שוקל 100 גרם, מגיע עם כבל 2.0 ארוך וקשיח של 1.8 מטר, מציע 8 כפתורים שונים בסך הכל וגם אחריות לתקופה של שנתיים – והמאפיין המעניין ביותר הוא המחיר, אשר יעמוד על 30 דולר (לא כולל מס) בצפון אמריקה ועל 30 יורו כולל תוספת מע"מ באירופה, מה שלכאורה מצביע על עלות צפויה שלא תעלה על 150 שקלים חדשים בישראל, כאשר הוא ינחת על מדפי החנויות במהלך החודשים הקרובים. האם זה המוצר המושלם לחובבי גיימינג מתחילים? מוזמנים לכתוב מה דעתכם בתגובות.

מחיר עם מעט מאוד מתחרים אמיתיים – נקווה שיושק בישראל בהקדם האפשרי


תגיות
Back to top button
Close
Close