צעד של ייאוש? מיקרוסופט מציגה נידנוד גדול אחרון שמשכנע אתכם לעבור לחלונות 10

17 תגובות

למרות שכבר זכתה לשלל תגובות נזעמות ברחבי הרשת בשל שיטותיה העקשניות, במיקרוסופט מוסיפים עתה הודעה נוספת שתשתלט על מלוא המסך במערכת החלונות 8 שלכם – ותפציר בכם לעדכן לגירסה החדשה, לפני שההצעה החינמית פגה באופן סופי

במידה והתגוררתם מתחת לסלע בלב המדבר במהלך השנה החולפת (או לחילופין, במידה ואתם מסרבים לקבל את מרותה של מיקרוסופט בצורה מוחלטת), נזכיר כי בסוף החודש הנוכחי, ב-29 ביולי 2016, יגיע לסיומו מהלך גרנדיוזי במיוחד שסייע למערכת החלונות 10 להפוך לבעלת קצב האימוץ המהיר ביותר בהיסטוריה הדיגיטלית – זאת תודות להצעות שדרוג חינמיות שהגיעו אל מאות מיליוני בעלי מערכות מבוססות 7 וחלונות 8.


מיקרוסופט הצליחה לצבור יותר מ-350 מיליון מחשבים אישיים שעליהם הותקנה 10 בתוך פחות משנה (כ-20 אחוזים מכלל השוק, שמהווים מקום שני רק לפופולריות העצומה של 7), בין היתר תודות לנדנודים כמעט בלתי פוסקים לביצוע השדרוג – ובחלק מהמקרים אף שיטות שהן בגדר הטעייה מכוונת, שגם הביאו להכרעה משפטית נגד חברת הענק לאחרונה. עם זאת, כנראה שכל הטענות הללו לא ממש מפריעות לאנשי החברה בדרך למטרת העל (מיליארד משתמשים ברחבי העולם, והשתלטות מוחלטת הלכה למעשה על תחום מערכות ההפעלה למחשבים) – וכעת אנחנו מקבלים היכרות עם יום הדין האחרון לפני שהצעות השדרוג החינמיות יסתיימו.

wgf1

מדובר בהודעה אשר משתלטת על כל שטח המסך של משתמשי החלונות 8 והחלונות 8.1, ומזכירה להם חגיגית כי אם לא ישדרגו עד לסוף החודש – כבר לא יוכלו לעשות זאת בחינם אף פעם. די מעצבן, במיוחד עבור משתמשים בסיסיים מאוד שעשויים להתבלבל למראה החלון החדש והמוזר (ואולי גם לשדרג באופן בלתי מכוון).

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


wgf3

ההודעות השנויות במחלוקת הללו ייעלמו בסוף החודש הנוכחי, אך תמיכה רשמית במעבדים ורכיבי חומרה עתידיים רק על ידי 10 (ולא שום גירסה אחרת) אמורה להבטיח את המשך הצמיחה בפופולריות המערכת העדכנית גם במורד הדרך – אם כי לא בקצב שובר השיאים שראינו עד היום, סביר להניח

כבר "נכנעתם" ושדרגתם לגירסה החדשה, או שאתם מתכננים למרוד במוסכמות עד הרגע האחרון בהחלט? שתפו אותנו בתגובות.