פרי הביכורים של HP ו-VooDooPC • HWzone
מחשבים

פרי הביכורים של HP ו-VooDooPC

לאחר שרכשה את VooDooPC בסוף השנה שעברה וזמן המתנה לא קטן, שיתוף הפעולה בין HP העולמית וחברת VooDooPC מניב סוף כל סוף פירות – שתי החברות הודיעו על מחשב משותף ראשון.

מחשב ה-HP Blackbird 002 תוכנן, עוצב ונבנה מאפס, ללא כל השראה או העתקה של מוצר קיים. המארז כולו עשוי מאלומיניום בצבע שחור, כאשר המסגרת המרכזית הינה בצורת מרובע, הבנוי כצלעות קירור, מלבד חלקה האחורי. בחלקו התחתון של המארז ישנו מעמד אשר מרים אותו ומעניק לו מראה מרחף;

המעמד וגוף המארז הינם למעשה יחידה אחת, אך אין כל חשש לקריסה של המעמד, שכן לטענת HP ביכולתו לתמוך במשקל של עד כ-270 קילוגרמים. בנוסף למראה המרהיב, המעמד אף מאפשר אוורור יעיל של חלקו התחתון של המארז.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


פנים המארז מחולק ל-3 אזורים תרמיים עיקרים, כאשר חלקו התחתון של המארז מכיל את ספק הכוח והמעמד, חלקו האמצעי מכיל את כלובי הכוננים ואזור כרטיסי ההרחבה בלוח האם וחלקו העליון מכיל את הכוננים האופטיים ואזור המעבד על גבי לוח האם.

סירקולציית האוויר במארז הינה סטנדרטית, כאשר האוויר הקר נכנס דרך חלקו הקדמי ויוצא מחלקו האחורי. במארז אף מותקנת מערכת קירור מים, כאשר  באמצעותה ניתן לקרר הן את המעבד והן זוג כרטיסי מסך.

ה-Blackbird 002 מסוגל להכיל כ-5 כוננים קשיחים הממוקמים לרוחבו של המארז וכן שני כוננים אופטיים והוא מצויד בספק כוח בעל הספק של 1100 וואט. HP מציינת כי המחשב יגיע במספר קונפיגורציות המבוססות על החומרה הטובה ביותר הקיימת כיום: המעבדי כפולי הליבה מבית שתי החברות, אינטל ו-AMD, זיכרונות DDR2 מתוצרת Corsair בתדרים שונים (החל מ-667 מגה-הרץ עד ל-1066 מגה-הרץ) וכרטיסי מסך המיועדים לגיימרים מבית NVIDIA או AMD-ATI.

בנוסף לזאת, ה-Blackbird 002 מגיע עם אזורים רבים המוארים בעזרת לדים, ביניהם הפאנל האחורי של לוח האם, הפאנל הקידמי של המארז וכן המעמד עליו הוא עומד. בחלקו העליון של המארז נמצא פאנל החיבורים הכולל שני חיבורי USB,חיבור FireWire, קורא כרטיסים ואת חיבורי המיקרופון והאוזניות הסטנדרטיים. פאנל זה נבלע אל פנים המארז על מנת להעניק לו גימור אחיד וחלק.

אנו שמחים לראות כי HP עושה צעד חשוב זה ונכנסת אל תחום מחשבי הגיימרים – ה-Blackbird 002 צפוי להתחרות בסדרת ה-XPS של Dell, כאשר מחירו ההתחלתי עומד על כ-$2,500 ומגיע עד לכ-$6,500, בהתאם לקונפיגורציה בה בוחר הצרכן.
רק אתמול דיווחנו אודות התוכניות החדשות של Dell להרחיב את אחיזתה בשוק הפרטי, בין היתר על ידי שיווק מחשבי ה-XPS הנייחים גם בישראל. HP מצדה אמנם משווקת בארץ מחשבים נייחים, אך ככל הנראה יעבור זמן מה בטרם נראה את ה-Blackbird מעטר את מדפי החנויות בארצנו.

לעמוד המוצר באתר חברת HP


תגיות

8 תגובות

 1. Raid?
  Is it just me or do they not support raid?
  I found nothing about it on the system's website

 2. עזבו אותכם מחשבים מוכנים
  הפרט החשוב הוא כמה עולה המארז, כול השאר זה סתם שטויות שאפשר לקנות ולהרכיב לבד

 3. יש עוד משהו
  ראיתי בבאג לפני בערך חודשיים וחצי קו חדש של מחשבי גיימינג של וודו וhp והיה שם מחשב שיש לו ציור צדדי ורגלית כמו של הבלקבירד רק שמקדימה הוא שחור מבריק ויש לו כוננים זוהרים בירוק ולמטה מין שני חצי משולשים זוהרים בירוק ולמעלה יש גם סמל של וודו הוא היה המארז הכי יפה שראיתי בחיים בטח גרסה מיוחדת לבלקבירד או משהו

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close