פרוייקט המודינג שלי - Unreal Tournament Project • HWzone
מחשבים

פרוייקט המודינג שלי – Unreal Tournament Project

נמאס לי ממחשב משעמם

שלום לחברי הקהילה היקרים ושאר הגולשים באתר. חודש OCtober כבר מאחורינו ונשאר טעם של עוד. אל תדאגו, גם חודש נובמבר יהיה חודש עמוס בתוכן מהנה לשאפתני החומרה והמחשבים למיניכם.

 
הפעם זה לא אייטם על עוד חדש שהושק על ידי חברה טאיוואנית, לא מבחני ביצועים של אימתניים. הפעם זה אייטם אותו אני מקדיש לבייבי הפרטי שלי – מחשב ה-Unreal Tournament.
 
לפני כחצי שנה רציתי להתחיל פרוייקט ובעיקר בנייה של מחשב חדש (אצלנו אין מחשבים חדשים, רק רכיבים חדשים) בערכת נושא מעניינת. נברתי בהרבה דברים שאני אוהב כדי לראות אם יש משהו שכדאי ליישם: אמנים שאני שומע, שאני אוהב. בסוף הגעתי להחלטה שכדאי לבנות את המחשב סביב סדרת משחקי המחשב האהובה והזכורה עליי לטובה, סדרת Unreal Tournament.
למי שלא מכיר (יש כאלה?), Unreal Tournament הוא משחק מחשב אשר הושק בשנת 1999. העלילה במשחק היא… דיי מטופשת ושטחית למדי. האקשן מצד שני, הוא הדבר המלהיב ביותר שקרה בעולם הבידור בשנת 1999 (אולי מלבד המטריקס).
החוקים במשחק מאוד פשוטים. אתם (לפעמים עם קבוצה) נגד האוייב בזירות שונות. לעיתים קרב Deathmatch מסורתי על כמות הריגות אחד של השני, יש גם מצב תפיסת דגלים והחזרתם לבסיס האם. ישנם גם מצבים אחרים, פחות מלהיבים לדעתי. הגרפיקה הייתה עוצרת נשימה בעבור רובנו, משתמשי פנטיום 2 עם NVIDIA RIVA TNT או ATI 3D RAGE PRO. כבר אז זאת הייתה התאהבות ממבט ראשון, אקשן בלתי פוסק, המון רעש, קצת קללות אחד לעבר השני, נשקים מהפנטים.
 
ערכת הנושא הבולטת בסדרת משחקי Unreal Tournament היא בעיקר זהב, כסף ושחור. החלטתי שבתור חובב חומרה אולי כדאי לי ללכת על דבר לא שגרתי ולבנות מערכת מחשב שנושאת את ערכת הצבעים זהב ושחור. הרעיון הגיע אלי כאשר לוח האם Z77H2-AX נחת אצלי. מעולם לא ראיתי את השילוב של זהב ושחור מיושם בצורה כל כך טובה בלוח אם בעבר והחלטתי שסביב ערכת הצבעים הזאת אבנה מחשב שלם. אני מזכיר לכם, לצפייה בגודל מלא יש ללחוץ על התמונות.
 
אמנם, עם כל האהבה שלי ללוח האם הנ"ל, חיפשתי משהו קצת אחר ואז נחת אצלי ה-Z77 OC Formula המשוגע של ASRock עם יכולות אוברקלוקינג שמיימיות. אמנם לא אהבתי דברים מסויימים בו אבל הוא נראה מתאים באותו הזמן. קצת לפני שהחלטתי להשאר איתו הגיעה הצעה מחברת MSI שלה פשוט לא יכולתי לסרב. יצרנית החומרה החליטה לתת חסות רשמית לפרוייקט ולשלוח לי את לוח האם Mpower Z77 Big Bang, לו ציפיתי לביקורת אך הוא הגיע אלי בדרך אחרת ומפתיעה הרבה יותר.
בנוסף, החליטה MSI לפנק אותי גם בכרטיס מסך מתקדם מסוג Lightning GTX680. הסיבה ששמחתי כל כך מלבד החומרה המדהימה היא גם ערכת הצבעים אשר שונתה במעט מזהב ושחור לצהוב ושחור. עכשיו יש לי גם כרטיסי מסך בצבע שחור וצהוב, גם תואם.

1 2 3העמוד הבא
תגיות
Back to top button
Close
Close