עסקי ורציני, אבל לא יקר מדי? לנובו מכינה את נייד ה-V730 להשקה • HWzone
מחשביםמחשבים ניידים

עסקי ורציני, אבל לא יקר מדי? לנובו מכינה את נייד ה-V730 להשקה

סדרת מחשבים חדשה של היצרנית הסינית תנסה לגשר את הפערים בין מותג ה- היוקרתי למותגים הביתיים המוזלים שלה

לנובו היא כנראה החברה שלה נתח השוק הבכיר בעולם המחשבים העסקיים והארגוניים, אם כי זה לא נובע משם המותג העצמי שלה – אלא מהשם ThinkPad המוכר לכל, אותו "קיבלה בירושה" לפני קצת יותר מעשור במסגרת עסקת רכישה עם חברת .

לא כל הצרכנים יכולים ומעוניינים להרשות לעצמם לרכוש את דגמי ה-ThinkPad שנוטים לשמור על רמת מחירים גבוהה, ועל כן נראה כי הצעד הבא של יהיה שילוב בין יכולותיה להציע מחשבים בעלות תחרותית במיוחד לנסיון שצברה ביצירת מכונות שקורצות לאנשי האקדמיה ולאנשי עסקים – עם שיענה לשם V730, ויוכל להוות הופעת בכורה של סדרה חדשה שלמה.

מוכנים לעוד משפחת מוצרים מבית לנובו? נראה שהיא ממש מעבר לפינה
מקור התמונה: winfuture.de

המפרט הטכני הבסיסי של הדגם החדש נשמע זהה למפרט של הרבה דגמים ביתיים סטנדרטיים, עם מסך 13.3 אינץ' ברזולוציה של 1,920×1,080 פיקסלים, שבב Core i5-8250U מרובע ליבות או שבב Core i7-8550U מרובע ליבות, זכרון בנפח של עד 16 ג׳יגה-בייט, כונן בתקן עם נפחים של 128 ג'יגה-בייט עד 512 ג׳יגה-בייט וסוללת 45 וואט-שעה מובנית.

לא ממש ברור האם גוף הנייד יהיה עשוי מפלסטיק, בדומה לחלק מדגמי ה-, או ממתכת שעוצבה כך שתזכיר את הפלסטיק המוכר בגימור המט

המחשב מציע משקל ועובי קומפקטיים עד מאוד של 1.18 קילוגרם וכ-16 מילימטרים בהתאמה, וכולל מערך חיבורים שמורכב מצמד 3.0, Type-C 3.0 אחד, חיבור Ethernet קווי, קורא כרטיסי SD וגם חיבור אחד בגודל מלא.

מה שמסגיר את הטבע העסקי של הנייד הוא עיצוב שחור מלבני וסולידי שנראה ממש כמו ThinkPad ממוצע, רק ללא הלוגו או נקודת השליטה האדומה המפורסמת, סורק טביעות אצבע מובנה ומערכת 10 בגירסת Professional עם יכולות בקרה נוספות.

היצרנית הסינית מציעה כבר היום דגמי תקציביים, באופן יחסי, אך יתכן שה-V730 יוכל להיות זול ותחרותי אפילו יותר

אנחנו עדיין לא יודעים כמה יעלה ה-V730, אך נראה כי הנייד נמצא קרוב מאוד לשלב בו ייחשף רשמית יחד עם תאריכי זמינות ופרטים על העלות, שיעזרו לנו להחליט האם מדובר בהברקה נוספת מצד או בנסיון שיהיה לו קשה לתפוס תאוצה בתחום שבו יש חיבה ברורה מאוד לשמות מוכרים וותיקים ככל האפשר. צפו לעדכונים בקרוב.

תגיות

תגובה אחת

  1. יופי, לא התלבטנו מספיק אז מוסיפים עוד דגמים לשוק

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close