עסקים כרגיל אצל NVIDIA: עוד רבעון ועוד שיאים כלכליים • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

עסקים כרגיל אצל NVIDIA: עוד רבעון ועוד שיאים כלכליים

לצד ההתחזקות ההדרגתית של המתחרה האדומה, נראה שגם מפתחת כרטיסי ה- נמצאת בשיא הפריחה שלה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


המצב העכשווי בשוק המעבדים, הכלליים והגראפיים כאחד, הוא ככל הנראה הוכחה טובה לכך שיש בו מספיק כסף והזדמנויות לכולם – בהנחה שהתחרות היא מוחשית והמוצרים הם חדשניים ומתקדמים מספיק.

אחרי דיווחים כלכליים מעודדים גם מכיוונה של אינטל וגם מ-AMD בהתייחסות לרבעון השני של שנת 2017, הגיע גם תורה של חברת להציג את הביצועים שלה – וגם הם מהווים משהו יוצא דופן, במובן החיובי.

ההכנסות של מפתחת הליבות המגוונת הגיעו לרמה של 2.23 מיליארד דולר, יותר מכל רבעון שני אחר בהיסטוריה שלה וגם 56 אחוזים (!) יותר מהרבעון המקביל בשנת 2016, ו-15 אחוזים יותר מההכנסות ברבעון האחרון של השנה הנוכחית.

כנראה שכדאי לנו להתרגל לראות את סכומי הכסף המאסיביים האלה בסיכונים הכלכליים של NVIDIA

גם הרווח הנקי של ברבעון היה חסר תקדים – 638 מיליון דולר, שהם עלייה עצומה של 104 אחוז (!) ביחס לרבעון השני ב-2016. החברה מצליחה להרחיב בצורה מרשימה מאוד את שולי הרווח שלה, ומבהירה שתחום השבבים ממשיך להיות יוקרתי במיוחד גם בתקופה בה אנחנו שומעים על דשדוש בתחום ה-.

ארכיטקטורת ה- ממשיכה לפדות צ'קים עבור החברה

לא היה תחום עיסוק אחד בו החברה לא רשמה צמיחה פיננסית בחודשים אפריל-יוני – עולם מוצרי הגיימינג ממשיך כמובן לצעוד בראש ולהיות אחראי על יותר ממחצית ההכנסות הכוללות, אך גם תחום השרתים רושם זינוק גדול, כמו גם תחום הפיתוח של חומרה ייעודית ליצרניות אחרות (ותודה ל-Switch של נינטנדו) ותחום מערכות הרכב והמוצרים לשוק המקצועי. אם לא די בכך, בחברה מעריכים כי הרבעון השלישי של השנה יהיה לא פחות איכותי עבורם עם הכנסות משוערות של 2.35 מיליארד דולר, שיהיו עוד שיא חדש, כנראה בדרך לשנה שלמה של הצלחות ענק אשר יקבעו את מעמדה כיצרנית הליבות הגראפיות הפופולרית והמתקדמת ביותר.

זינוק מרשים במיוחד במכירות כרטיסי ומאיצי ה- השונים

האם יש משהו שיכול לבלום את הקטר הירוק הדוהר הזה? נכון לעכשיו זה לא ממש נראה כך, אבל סביר להניח ש- לא תפסיק לנסות לעשות את זה.


תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close