עצום ועגלגל: סמסונג מציגה מסך גיימינג מוביל חדש • HWzone
CES 2020מחשביםמסכים

עצום ועגלגל: סמסונג מציגה מסך גיימינג מוביל חדש

מוצרי תצוגה חדשים של החברה הענקית יגיעו אל החנויות בקרוב, תחת מותג ה-Odyssey המתפתח

בשוק המודרני יש דרישה צומחת למסכים רחבים במיוחד שמסוגלים להחליף מערכים כפולים צמודים בצורה נוחה ואלגנטית הרבה יותר – וסמסונג היא זו שבוחרת לקחת את הנישה הזו אל דרגה חדשה עם ה-Odyssey G9 שלה.

מסך הגיימינג המוביל של חברת הענק יציע תצורה אולטרה-רחבה עם יחס גובה-רוחב של 32:9 – בגדול אלכסוני של לא פחות מ-49 אינץ' ועם רזולוציית 5,120×1,440 פיקסלים מרשימה וייחודית, בשילוב עם קימור גדול במיוחד של 1000R (חלק ממעגל בעל קוטר 1000 מילימטרים – בהשוואה ל-1,600 מילימטרים או 1,800 מילימטרים ברוב המסכים הקמורים הנפוצים האחרים) שיאפשר לו "לעטוף" את המשתמש מהצדדים.

פנו הרבה מקום על השולחן – מסך כזה לא פוגשים בכל יום

היצירה החדשנית הזו בהחלט לא תתאים לכולם, אך אלו שכבר התרגלו לעבודה עם מסך אולטרה-רחב עשויים להתאהב – מדובר בהזדמנות ראשונה מסוגה לקבל זוג תצוגות WQHD של 2,560×1,440 פיקסלים זו לצד זו במוצר יחיד, עם עיצוב עתידני בלתי רגיל (כולל הארה צבעונית מובנית בבסיס החיבור בין הפאנל למעמד שלו), תמיכה בקצב רענון גבוה של עד 240 הרץ עם זמני תגובה נמוכים של מילישניה בודדת במצב מיטבי, תמיכה בטכנולוגיית ה-G-Sync מבית , תאימות לתקן DisplayHDR 1000 עם בהירות מירבית אפשרית של עד 1000 ניט ותמיכה בטכנולוגיית ה- הפופולרית מעולם מסכי הטלוויזיה לשיפור הניגודיות.

העיצוב מושך את העין בראש ובראשונה – אבל גם המפרט הטכני הוא ייחודי ומעניין לא פחות

כמה תעלה המפלצת הזו אנחנו עוד לא יודעים – אך מקווים לגלות בחודשים הקרובים (מבלי ליפול מהכסא מההלם, אם אפשר), לקראת השקה עולמית מתוכננת ברבעון השני של שנת 2020.

הקמור מכולם, לטוב או לרע בתלות בהעדפות הצפייה של כל צרכן

אלו שיש להם קצת פחות מרחב פנוי בחדר יוכלו לבחור באחד מצד דגמי ה-Odyssey G7 החדשים בתור תחליף – עם פאנלים ביחס גובה-רוחב מסורתי יותר של 16:9 וגדלים שפויים יותר של 27 אינץ' או 32 אינץ', אך עדיין בקימור אגרסיבי של 1000R בדומה ל-Odyssey G9.

צמד דגמי ה-G7 מתבססים על פאנלים בטכנולוגיית VA עם רזולוציית 2,560×1,440 פיקסלים, תאימות לתקן DisplayHDR 600 תודות לבהירות מירבית של 600 ניט, יחס ניגודיות משופר תודות לשימוש בשכבת Quantum Dot במסגרת טכנולוגיית ה-QLED – וקצב רענון של עד 240 הרץ עם תמיכה רשמית בטכנולוגיית .

גרסאות קומפקטיות ושפויות יותר תחת מותג ה-Odyssey G7 – שכנראה גם יעלו הרבה פחות

גם הצמד הזה מיועד לנחות על מדפי החנויות בין החודשים אפריל ליוני – וגם כאן המחירים המומלצים עדיין לא נחשפו, ומשאירים לנו הרבה מקום לניחושים מושכלים.

אז כמה יעלה כל תענוג שכזה מבית מותג הגיימינג המתפתח של סמסונג? מוזמנים לנסות ולחזות מראש

תגיות
Back to top button
Close
Close