עכשיו ברשת: כונני NVMe במחיר הכי נמוך עד היום

עדיין לא שדרגתם לכונן מהיר מהעידן החדש? המחירים טובים מאי פעם והופכים את האפשרות לקורצת ביותר

כונני ה-QLC הראשונים מבית חברת (והראשונים בשוק הביתי בהתבסס על זו, באופן כללי) ממשיכים להמחיש לנו את הפוטנציאל הגדול שלה, עם מחירים תחרותיים אשר מצמצמים במהירות את הפער ממחירי הבסיס של כונני ה-SATA המסורתיים והאיטיים יותר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כעת באמאזון האמריקאית תוכלו לרכוש את כונן ה-660p של יצרנית השבבים, בממשק M.2 כמובן, במחיר סופי של 81.43 דולר כולל משלוח לארץ (וללא צורך בתשלום מע"מ) עבור נפח 512GB, שהם כ-300 שקלים בלבד – ובמקביל דגם הטרה-בייט מגיע למחיר של 149.44 דולר בלבד כולל מע"מ ומשלוח ארצה, שהם 545 שקלים לערך.

המחיר הטוב ביותר שראינו עבור כונן כלשהו עד היום – והביצועים עדיפים על אלו של רוב כונני ה-SATA כמעט בכל הפרמטרים

גם דגם ה-Intel 660p בנפח מרשים של 2 טרה-בייט זכה לקיצוץ משמעותי, וניתן לרכישה עכשיו במחיר של 289.6 דולר הכל-כולל-הכל, כלומר 1,050 שקלים – בהשוואה למחיר מבצע של 1,065 שקלים עבור הכונן שזמין בחנות ה-.

במידה ואתם מעוניינים בכונן מבוסס שבבי TLC מסורתיים יותר, לצד בקר Phison E12 המסוגל לספק ביצועים מירביים מרשימים עם מהירויות העברה רציפות של יותר מ-3,000MBps – דגם 512GB של חברת Silicon Power זמין גם הוא סנט אחד בדיוק מתחת לרף הפטור ממע"מ באמאזון, במחיר סופי של 82.22 דולר כולל משלוח, שמתורגם לקצת יותר מ-300 שקלים.

דגם זה של Silicon Power זוכה לביקורות חיוביות מהרוכשים באמאזון – למרות המוניטין השנוי במחלוקת של המותג בעבר

כמה עוד נוכל לראות את רמת המחירים יורדת מתחת לזו הנוכחית, לא ממש ידוע – אבל אנחנו נדאג להמשיך לעקוב ולעדכן אתכם בכל המבצעים המרשימים שמסתובבים שם בחוץ!