עכשיו אפשר כבר לעדכן: NVIDIA משחררת עדכון גרסה מתוקן

כצפוי, חברת NVIDIA משחררת מנהל התקנים מתוקן במקום הגירסה השבורה עליה דיווחנו. כעת ניתן להנות ממה שהעדכון מציע, כמו תמיכה רשמית ראשונה בתקן ה-Vulkan

אתמול דיווחנו על עדכון מנהל ההתקן הקולקל של NVIDIA, ה-364.47, שגרם לקריסות מערכת מאסיביות אצל מספר גדול מהמתקינים שלו ואף הוכר על ידי החברה שהבטיחה עדכון מתקן בקרוב. כפי שחזינו, המחכים לא יצטרכו להמתין זמן רב, שכן כעת החברה משחררת עדכון מערכת חדש מתוקן, גרסה 364.51.

לפי שעה החברה הסירה את העדכון המקולקל מתוך שירות העדכונים של GeForce Experience והחליפה אותו במתוקן, שיהיה זמין באופן אוטומטי לאט לאט לכולם. בחיפוש מנהלי התקנים דרך האתר עצמו, העדכון כבר קיים להורדה מיידית.

NVIDIA שמה את Vulkan על המפה

כעת לאחר שהפרעות נמצאות מאחורינו, אפשר להתמקד במה שהעדכון החדש, 364.51 (או ליתר דיוק, 364.47 השבור) מציע. כאמור, העדכון מציע תחילה פרופיל תואם וכמו כן הגדרות GeForce Experience עבור המשחקים החדשים, Tom Clancy’s The Division, Need for Speed, Hitman ו-Ashes of the Singularity, ואף שיפור ביצועים עבור Rise of the Tomb Raider.

Vulkan - נתמך כעת על ידי NVIDIA באופן רשמי
Vulkan – נתמך כעת על ידי NVIDIA באופן רשמי

גולת הכותרת של העדכון הזה אולי הוא התמיכה הרשמית של NVIDIA בממשק ה-Vulkan, ה-API המתחרה ל-DirectX שהביאה חברת Valve עם מנוע ה-Source 2 החדש שלה, והפתח של המון יוצרי משחקים מתחילים או ותיקים אל פלטפורמת ה-Steam שלה.

כמו כן, באופן אירוני, 364.47 הביא איתו תיקון מאסיבי של באגים רבים שנוצרו בעת המעבר למערכת חלונות 10 ודווחו על ידי משתמשים, כגון בעיות הנוגעות לטכנולוגית ה-GSYNC שלה ובעיות איטיות או יציבות אחרות. בסופו של דבר, כשזוכרים שמדובר בטעות אנוש שקורת לעיתים תכופות לכולם, העדכון החדש הוא בהחלט מוערך.